Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut çalışanlar...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Yaz bitti tatilden döndük vs. 2 gün dinlendim yarın vücut çalışmaya başlayacağım tekrar...
Adam gibi çalışalım diyorum tatilde bir kaç arkadaşım spora gitmeden şunu ye bunu ye şişmanlamaya bak bir sürü öğüt zırtapozladılar ama hangisi yapılır nedir aklım karıştı... Vücut çalışırken ne yemeli? Isınmadan çalışmak olur mu? Yüzlerce mekik çekmeden göbek eritilir mi? Bir gün off vermeden çalışsak kas gelişmesinde yavaşlama görülür mü?
Bu arada boy 1.86 kilo 73... göbek durumu çok hafif ama yok etmek lazım onu da...[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
olm asosyal adamın çevresi mi olur,
kendisi en iyi arkadaşı bi de hayali arkadaşı olur
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şöyle güzel bi protein hapı vs alırsan başka heçbişeye gerek kalmaz...ha alamam diyosan hergün yumurta beyazı aban...kaslarını dinlendirmeyi unutma (bi gün ön bi gün arka veya bi gün full bi gün boş vs)...deli gibi abanma...kendini zorlama...göbek eritmek için AB Crunch kullan (gene de zordur göbek eritmek)...başlamadan önce bi iki gerin soona kürek aban o tam kıvamında ısıtır...vs.vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Protein hapı abanmak falan istemiyorum ben sadece hani yazın karı kız muhabbeti ayağına hem de armani vs. dar kesim ağırlıklı giyindiğim için kollar biraz geniş omuzlar geniş olursa iyi olur... Şişmanlamak derken göbek yapmak değil yani genişlemek vücut yapısını büyütmek anlamında söyledim... Bir arkadaşım gitmeden önce 2 paket makarna yiyormuş mesela direk yanıyor kasa dönüşüyor 1.5 saat spor yapınca diyor...[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
Sosyal ağlarda paylaş

Zati protein alınca direk yobaz gibi olcağını düşünme ama normalde aylarca çalışarak elde etceğin kası protein hapıyla bi ayda yaparsın...ben de işte senin gibi düşünerekten gidip şöle biras omuz göğüs fln yaptım bayaa farketti 1 ayda...ha bi de makarna fln sonuçta proteini nerden alırsan al faydalı olur ama günde 2kg makarna da kasa mı gider yoksa göbeğe mi bilemicem dikkatli ol...
Sosyal ağlarda paylaş

Konuştum bir arkadaşımla...
Karbonhidrat proteinle karışmasın yeter diyor...
Göbeğe de gitmez diyor at suya 2 paket makarna yağ koyma ye öyle gayet de cillop eriyor diyor =)
2-3 dakka koşu yetermiş ısınmaya ama hızlı koşmalıymışsın...[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
Sosyal ağlarda paylaş

hap felan hikaye ben 3 senedir bod ye gidiom felaket kas yaptım :D[signature][hline]Ölüm dediğin nedir ki Gülüm?Ben senin için yaşamayı göze almışım

İçinde öyle umut taşı ki, onu senden kimse alamasın.
Gözlerin hep gülsün,mutlulugu hep sende arasınlar,
Ama onu kalbinde öyle sakla ki,
Gerçekden isteyen bulsun...

Sosyal ağlarda paylaş

Göbek yok o kadar bende yani çıkmış bi göbek yok düz karnım ama şöyle çok hafif bi 6 bags çizgisi olsa fena olmazdı diye şey ettim...
Zaten kilo boy oranım gayet iyi yani bir derdim yok öyle... body'ye de çoğunlukla fit kalmak ve biraz da kas yapmak için gidiyorum öyle batman olmak istemiyorum zaten =)[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 4. Levent tenis klubündeyim şahsen...
Acarlar'a gidiyordum ama dedem kurucu üyelerden olduğu için yıllık 100 milyon verip mis gibi tenis oynıyıp istediğim kadar vücut çalışmayı tercih ediyorum. =)[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...