Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia N8

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

dün aksam sakarya vatan bilgisayardan 888TL ye aldim (world karta 5 taksit yapiyolar peşin fiyatı 945 TL çok ilginç bir o kadar da enteresan) kullandığım kadarıyla telefon fullün fullü özellikte. kamerası inanılmaz başarılı ayrıca bir sürü rötuş yapabiliyosun çektiğin resimlerde. ilerleyen günlerde telefonla ilgili tespitlerim devam edecek şimdilik bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ki hepsi bu..

iyi bi kamerası var.

LOL

keza smartphone alıyorsunuz aslında. telefon özelliği olan bir kamera değil. iphone ve android alan birisi ile konuşun. telefonun özelliklerinden bahsetsin ilk önce.. sonra kameraya gelebilir.

nokia.. connecting people'ı nokia, just the cam olarak değiştirsin en kısa sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ki hepsi bu..

iyi bi kamerası var.

LOL

keza smartphone alıyorsunuz aslında. telefon özelliği olan bir kamera değil. iphone ve android alan birisi ile konuşun. telefonun özelliklerinden bahsetsin ilk önce.. sonra kameraya gelebilir.

nokia.. connecting people'ı nokia, just the cam olarak değiştirsin en kısa sürede.

pardon abi büyüksün :D adam ne diyosa haklı beyler . sonuçta ben telefonu bir anlık buhran sebebi ile aldım hiç araştırma yapmadım açık konuşmak gerekirse . bundan önceki telefonumu 9 sene önce almam beni bu tercihe itti dürüst olmam gerekirse...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
selamlar,

telefonda sinyal kaybı oluyor bariz şekilde. normal şekilde tuttuğumuz anda sinyal gidiyor.. iphone4 anten hatası gibi bir şey

başına gelen var mı? internette aradım ama srunla ilgili bir şey bulamadım yarın servise götürüp göstereceğim umarım çok önemli bir şey değildir.. böyle 20 gün servisde kalmasın :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar dünyayı İstanbul'dan ibaret gören bir mesaj atmışım.

Bu arada program olarak situations tavsiye ederim. Daha detaylı profil ayarlanıyor ve profiller arası geçişler gps pozisyonuna, bluetooth ile bağlanan aygıtlara, gün ve saatlere ve baz istasyonuna göre ayarlanabiliyor. Çok sevdiğim bir özellik olarak okula gidince kendiliğinden sessize alması ve okuldan ayrılınca sesli hale getirmeyi hep unuttuğum için bunu kendiliğinden yapması çok işime yarıyor. Betaymış program ama ovi store'da vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...