Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 AYLIK GARANTİLİ FATURALI IPHONE 3GS 16 GB BEYAZ

Louies

Öne çıkan mesajlar

3GS 16 GB BEYAZ MODELİ :

ARKADAŞLAR IPHONE 3GS 16 GB IMI SATMAYA KARAR VERDİM.13.08.2010 FATURALI TARİHLİDİR.ÜRÜN BEYAZDIR.VODAFONEDAN ALINMIŞTIR.ALINDIĞI GÜN İNVİSİBLE SHİELD KAPLANMIŞTIR DolAYISIYLA SIFIRDAN HİÇ BİR ŞEKİLDE FARKI YOKTUR.

FATURASI , GARANTİ BELGESİ TÜM KUTU AKSESUARLARI (KULAKLIK , SARJ ALETİ , SİM AÇMA APARATI VS) herŞEY OLDUĞU GİBİ VERİLECEKTİR.

SIFIR DİYE SATILABİLECEK BİR CİHAZ GERÇEKTEN O YÜZDEN ALACAK KİŞİYE ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...

NOT : SIFIRDAN FARKI OLMADIĞI İÇİN RESİM KOYMUYORUM

FİYAT : 1050 TL
Sosyal ağlarda paylaş

Iphone 3gs iyidir hoştur candır. Fakat abisi bunu döver. Abisinin sıfırı 1500 lira civarına alınabiliyorken kardeşine , ikinci el olarak 1050 lira istemek hatadır.
3g'yi 600 3gs'i 700-800 liraya bulmak mümkün şu anda.
Çok da temiz olduğunu varsayarsak sahibinde vs gibi sitelerde 850-900 zorlar. Fakat 1050 liraya zor.
Herşey bir yana umarım dilediğiniz fiyata satabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ben sallıyorum faturadamı sallıyo :)

3gs 8gb lar 1350-1400 den satılıyor kalan 3gs 16 lar da hala 1500 den satılıyor bunun nesi aptallık ? Tercih meselesi 1500 TL ye 3gs alacagıma 1150 TL ye yurtdışı iphone 4 veriyorlardı sim kilitli ama almadım size göre bunu almak akıllı işi ama bana görede bunu almak salaklık...

Herkesin aptallığı salaklığı kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

teknolojinin ilerleme hızıyla doğru orantılı olarak fiyatlar haliyle çok çabuk düşüyor.
iphone gene bi nebze, yeni gen çıkana kadar 6 7 ay sabit kalıyor fiyatı bi noktada. 950 bin lira normal 3gs 16gb için.
ama pc feci hakkaten. 500liraya aldıgın parçayı 8-9 ay sonra satacagın fiyat : (abartısız) 150-200tl dir.
Sosyal ağlarda paylaş

Pickles said:

2.el ne lanet birşeydir arkadaş ya. Satan açısından tabi. Özellikle bilgisayar piyasası. Lan satıp netbook alıcam satamıyorum geçen senenin başında 600 e aldığım pc yi 400 e okutayım dedim olmadı

alıcı için de iyi değil ki, ikinci el ürün alırken kendimi kullanılmış hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...