Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ebay de birşey satmak için bilinmesi gerekenler?

Xayder

Öne çıkan mesajlar

ebay de register olmamız için kredi kartı numarası girmemiz lazım ancak ben kredi kartı numaramı yazıp kaydoldum diyelim, benim merak ettiğim şey şimdi birşey sattığımda para bu kredi kartına mı yatırılacak? (kredi kartına bağlı $ hesabı yok ve içinde 3 farklı tl hesabı var bu durumda para yatırılabiliniyor mu?) (ayrıca yatıyorsa hangi hesaba yatacağına nasıl karar veriliyor? $ hesabı lazımsa eğer o kredi kartına bağlı $ hesabı açtırırsam para oraya mı yatar?)
ebay de satış yapmak için illaki kredi kartı mı lazım, mesela türkiyede finansbankta paypal destekleniyormuş orada dolar hesabı açsam buraya para yollanabilir mi
son olarak sanal bir şey trade i tam olarak nasıl gerçekleşiyor yani karşımdaki kişi para yatırdıktan sonra mı benim o şeyi yollamam mı lazım.
bu merak ettiğim sorulara bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaYd3r, 25 Ağustos 2004 21:07 tarihinde demiş ki:
ebay de register olmamız için kredi kartı numarası girmemiz lazım ancak ben kredi kartı numaramı yazıp kaydoldum diyelim, benim merak ettiğim şey şimdi birşey sattığımda para bu kredi kartına mı yatırılacak? (kredi kartına bağlı $ hesabı yok ve içinde 3 farklı tl hesabı var bu durumda para yatırılabiliniyor mu?) (ayrıca yatıyorsa hangi hesaba yatacağına nasıl karar veriliyor? $ hesabı lazımsa eğer o kredi kartına bağlı $ hesabı açtırırsam para oraya mı yatar?)
ebay de satış yapmak için illaki kredi kartı mı lazım, mesela türkiyede finansbankta paypal destekleniyormuş orada dolar hesabı açsam buraya para yollanabilir mi
son olarak sanal bir şey trade i tam olarak nasıl gerçekleşiyor yani karşımdaki kişi para yatırdıktan sonra mı benim o şeyi yollamam mı lazım.
bu merak ettiğim sorulara bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
Ebay prosedurunu bilmemem ama bana yurt dısından cok para yattı ve bu senin banakana gelir orda para turkish parasına cevrilir ve catır catır yersin.Merak etme yani $gelir geri gonmez.[signature][hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...