Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[paticik radyo] 25/08/04 yayını

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

tarihi ileri alalimartik değilmi ...

Diab ben su grubu bilmiorum calarmisin ?

516. Nostrum vs. Alien Factory - Time Unlimited.mp3

Tabi birde sana solememe gerek yok heralde celementine ( yanlis yazdim ama olsun sen anladin ) eve onlineda su an maden cikarmaya calistiklarina inandigim maden grubuma redrabbits uyelerine selamlar desem...nasil olur :)

[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 25 Ağustos 2004 04:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yeni imza kontrolu...test..

bu arada diab sanirim sende muzik sesi çok açık oldugundn ses bu tarafta çatlama yapmakta..

Parça için saol :)
[signature][hline][ url=www.sinemabursa.com ] Bursa'daki sinema rehberiniz [ / url ]

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 25 Ağustos 2004 04:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç işler oluyor..belirtilen yol yok hede hödö diyip radyoyu açmıyor oda ilginç..[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
Bi gün scripting öğrenicem..Milletin ultima accountunu hacklicem..

Helede son zamlardan sonra, Samsun 216 ilaç gibi geliyor.. :P
Sosyal ağlarda paylaş

diab başarılar programında.. :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sorunumu hallettim açtım..

hm tu liv is tu day yoksaaa hmm..

evanescence - hello desem?[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

aaa türçce yayına geçmişiz :)

yaşar kurt - fırt emin

ya da

ezginin günlüğü - aşk bitti olabilirmi..
domduma vaamı doduvma..[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Diab kaca kadar burdasin ona gore lsiteden istek yapayim ?

ps: hep listenin basinda kaliorum dj lerimiz cikinca sernde gideceksen sondan bakayim..hep ayni parcalarida istenmeis olurum hem :)

Ben hep buralardayim diab yarim kalmasi onemli deil ya.. saol yinede ...dusunceli oldugun için..
[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 25 Ağustos 2004 04:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla 3 kusur saatir burdayım eyleniorum ama yarın işler var =) giderim senin için gelior Zafer Peker- Sensiz sabah olmuyor
Sesimizi duy LONDRA![signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

özür görmedim PL topikini..şöyle diyeyim o saman..

213. Duman - Bal.m4a

yada

759. The Cranberries - I'm Still Remembering.m4a[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Dinliormus.. dinliormusss :) saol diab varya.. aşkimm benim yaaa dinliormusss.....

ps:Londra yani

[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 25 Ağustos 2004 04:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 25 Ağustos 2004 04:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saatlerimiz 04:59 gösterirken hepinize paticik FM den iyi geceler diler, yarınki yayınlarımızda katılımlarınızı bekledimizi belirterek, bu gecelik Diabdan öpücükler yolluyorum =o)[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...