Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock n Coke'a kesin gelen patiler!

sadbutTrue

Öne çıkan mesajlar

hayır görüşçekmiyiz ki?
gelen var mı diye soruyorsunuz?
ben de büyük ihtimal geliyorum
hadi bakalım.[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

orda buluşma tanışma kaynaşma olayı çok acayip olur da
nası bulacaz ki birbirimizi?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 14 Ağustos 2004 21:37 tarihinde demiş ki:
orda buluşma tanışma kaynaşma olayı çok acayip olur da
nası bulacaz ki birbirimizi?

korkma oraya gidince insan bi yoluunu bulup buluşuyo.geçen sene berk i araya 2-3 kişi sokarak çok güzel bulmuştum ben mesela.[signature][hline]
* i am the spinach that sticks in your teeth
* i am the weedwhacker in the garden of evil
* i am the wrong number that wakes you at 3:00 a.m.
Sosyal ağlarda paylaş

biletlerim gelirse geliyom kiz arkadasimla prawler gorusuruz insallah bu hafta belli olacak bilet durumum ise bak 20 sinde turkiye ye ayak basiyom 21 de direk festival ne is yahu bu ne yogun program herkes beni talep ediyo ehhe[signature][hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

"KAAANKAAA! gitemessmiyiss 50 sent warmişşşş ooff olm ne kari kıs wardir kanka simdi orada ooowwww 50 sent abi raaak'ın krali..!"

gibi sozlerde duymaniz mumkun bu festivalde.. rock adini kirletmekden baska bisi deil . "PoP'n COkE" bu rock deil asla deil![signature][hline].:Ragnarok Online:. Gorlog:[i]: 7x/4x [i]Grand|Cross|Crusader
|Gotham Radio Winamp|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 14 Ağustos 2004 18:25 tarihinde demiş ki:
Diger iki konuda bu topicin amaciyla alakasiz, o yuzden mesajlari sildim taze bir baslangic verdim topige (kizgin kumlardan serin sulara)

lutfen sadece gelecek olanlar yazsin, gereksiz yere mesaj atmayin

said:
BlacKDagger, 15 Ağustos 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
"KAAANKAAA! gitemessmiyiss 50 sent warmişşşş ooff olm ne kari kıs wardir kanka simdi orada ooowwww 50 sent abi raaak'ın krali..!"

gibi sozlerde duymaniz mumkun bu festivalde.. rock adini kirletmekden baska bisi deil . "PoP'n COkE" bu rock deil asla deil!

ilginç..[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

rock muzik kastedilmiyor [diye dusunuyorum]. kola icip dagitalim manasinda. ayrica bu ticari kar guden bir muzik festivali. nekadar buyuk bir kitleye ulasiriz derdinde insanlar hakli olarak. hip hop,rap dinleyen bir kitle oldugu da asikar, o kitle icin eminem'den sonra getirilebilecek en populer, en ilgi cekici adam 50cent su anda. ha, rock adina ulkede tek bir sarkisindan fazlasi bilinmeyen rasmus'u getirmelerine, bir de adam yoklugundan headliner yapmalarina biraz serzenisim olabilir. ama sonucta arz edilen hizmet bu. begenmiyorsan otur oturdugun yerde uzak dur festivalden derler adama. yani anlamadiginiz ulkede yapilan yapilacak herseyi talep etmek zorunda degilsiniz. gitmeyin olsun bitsin. gidene de bik bik etmeyin, `kalitesiz oluum, gidipte naapcan, o paraya yuzbinmilyon bira alir baloncuklarini sayardik` seklinde.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 15 Ağustos 2004 23:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

düsüncelerimi basşkalari ile paylasiorum bu kadar basit ozgur bi ulke burasi ayrica sen dier insanlarin dusuncelerine "bik bik" gözü ile bakiorsan eger orasida seni alakadar eder senin problemindir rock demesinler o zaman kardesim tabi tepki gosteririm arti bu adi verenlende alay edip eglenirim "rock" dedigin festivalde "rap" caliıor DAHA KOMİGİMİ WAR![signature][hline].:Ragnarok Online:. Gorlog:[i]: 7x/4x [i]Grand|Cross|Crusader
|Gotham Radio Winamp|

Sosyal ağlarda paylaş

tamam da adamlar festival yapmaya karar verdiklerinde bi isim koymak zorundalar xxxx ve coke, simdi pop mu desinler muzik mi desinler bi tur kitleye hitap etmesi lazim kitle kim gencler. gencler ne tur muzik dinler (steorotipik olarak) rock... onun icin bence isimdeki rock (nekadar oyle gelsede) gercek anlamda degil... zaten 3-5 seneye insanlar rock muzigi beklemekten de vazgecer eger sistem oturursa direk festivalin bi standardi olur herkeste onu anlar.

ayrica ekonominin iyilesmesiyle kapitalizmle guc almis buyuk sirketlerin dahada ortaya cikacagi barizdir... coca cola ne bilim pepsi bunlarin yapcagi sponsorluklar daha buyuycektir. sponsorlugun ana amaci da reklamdir ve tabikide adam cola satmak istiyo. eminim pepside bundan baya buyuk zarar goruyo.

eger reklamdan falan bukadar gicik kapmissaniz zaten barisa rock daha mutevazi bi festival. evet hem muzik turu olarak daha tutarli hem okadarda goze batmamaya calisiyo... dileyen oraya da gidebilir...[signature][hline]Illa 3 karakter olcak diye senelerin "X" ini yaptik "Eks"...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...