Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veda...

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Bu yazıyı 3 ay önce ondan ayrıldığımda yazmıştım..Paylaşmak istedim sizlerle neden olduğunu ben de bilmiyorum ama olsun... [b]Tamam...Kabulleniyorum artık ben insan değilim..Çevremde herkes farklı benden..Size ayak uyduramıyorum,aslında siz insanlar benim sevmediğim ırksınız.Hepinizden nefret ediyorum!Sabit düşüncelerinizden,iyiliğe alışık olmayıp kötü sanmanızdan herşeyi..Belki de değerlerimiz farklı..Ya da ben kendi oyunuma fazla daldım size ayak uyduramadım.Ama emin olun hepinizden nefret ediyorum,iğrençlik içinde her adımınızdan bir çıkar beklemenizden..
Ama Birinize aşık oldum...Onun için herşeyimden vazgeçtim ama o da görmüyor artık beni.O da sizden birşeyler almış sanırım, hepinize lanet olsun !!Bir meleği lekelediğiniz için.Belki hep ben yanlıştım ama ben hep onu düşündüm.Seviyorsam o da beni sevsin diye birşey yapmadım ama onun üzüntüsünde hep etrafında oldum,olucam...Onu da lanetlediniz tanımadığım insanlara dönüşüyor;Oysa o bu dünyayı içine eden sizlerden daha çok hakediyor.
Neden hep salak yaşantınıza devam etmeyi kesip önümüze engeller koyuyorsunuz!!?Neden biliyor musunuz?Lanet olası çıkarlarınız yüzünden..!Alın şimdi herşeyimi!Sizinle savaşmaktan bıktım,kendimi soyutluyorum artık lanet dünyanızdan..Bundan sonra lanet çıkar savaşınızın meleğime zarar vermez diye umarak gidiyorum burdan ama zarar verdiğinde de öfkemle siz küçük insanları ezmeye döneceğimi de bilmenizi isterim en azından lanetimle..En azından kaybedicek hiç birşeyi kalmamış birinin neler yapabileceğini görüceksiniz..Şimdi sizden tek birşey istiyorum son,tek şey istiyorum karşılığında verebilecek birşeyim olmasa da:İçimde küçük bir ateş var onu ve minik dünyamı rahat bırakın artık..En azından onların saflığına zarar gelmesini istemiyorum...
Hepiniz çıkarcısınız!Hepiniz oyunlar kurup,küçük oyunlarla küçük ağınıza,küçük insanlar düşürme amacından başka birşeye sahip değilsiniz.Ben sizin hayatınıza göre değilim,beni sevmiyorsunuz biliyorum ama ben de sevmediğiniz için sizin sevmediğiniz kadar seviniyorum bu halinize..Beni aranıza almayın!Benden nefret edin!ama siz okadar küçüksünüz ki yüzüme "Senden nefret ediyorum!" bile diyemiyorsunuz.Çünkü benden korkuyorsunuz ve her korkak gibi kurnazlığa sığınıp,küçük oyunlar kuruyorsunuz bana..
O da artık dönmeyecek biliyorum..Çünkü ben o meleği haketmiyorum,hiç haketmedim de.Onu da sürükledim uçurumumdan düşürken şimdi o bir dala tutundu ama ben tutunmayacağım o yeryüzünde kalsın..Ben beni doğuran karanlığı hakediyorum sadece ve oraya da dönüyorum.O da gördü ışıkta yaşayamadığımı çağrısına bakılırsa...
Artık mavi yok,artık umut diye birşey yok benim için sadece karanlık var.Belki de sen hiç olmadın sadece ışığı merak ettim ya da bir iyilik tanrısı onu gösterdi bana sevdim sandım.Ama tanrılara da inanmıyorum..Onların beni sevmediği gibi ben de onları sevmiyorum..Onlar da beni aralarına almak istemiyor.Çünkü yaradılışım karanlıktan..Tanrılar ne yaptı ki bana beni ışıklarıyla yaralamaktan başka?İnsanların en iyisiyle,en safıyla,güzeliyle beni öldürdüler.Onu da kullandılar,diğer kullarının yanında değersiz gördüler onu ama o sizden daha yüce..SŞimdi onu minik hastalıklarıyla yaralıyor lanet tanrılar!Ama amacını hep farklıydı değil mi?İkimizi de kukla ettiniz karanlık ve ışığın savaşında!Size de kuklalarınıza da lanet Olsun !!!
Şimdi herşeyi görüyorum..Karanlıktan daha iyi görüyorum hem de...Ama beni bana bırakmıyacaksanız bile onu rahat bırakın..O haketmediği yerlerde,haketmediği insanlarla!Neden meleğinizi yanınıza almıyorsunuz yeter artık onu kullandığınız lekelediğiniz!Konuşmayacaksınız benimle değil mi lanet olası tanrılar!!Sadece yaratsaydınız olmazdı değil mi?Aslında insan değil oyuncak yarattınız kendinize ama neden içlerine acıyı da duyguları da koydunuz!!
Beni yanınıza almayın!Beni inimden,karanlığımdan çıkarmayın!Bir kere olsun varlığınız işe yarasın beni rahatsız etmeyerek ışığıyla..Sizinle savaşamayacak kadar kudretsiz olmamın utancı zaten fazlasıyla acı veriyor bana.O meleği sizin lanet oyununuzdan çıkaramamak zaten acı veriyor.Lanet olsun sizinle konuşuyorum!!O haketmiyor diyorum bunları bana yapın ne yapacaksanız onu rahat bırakın!nolur,yalvarıyorum...O sizin ışıklarla kaplı zindanlarınızı,dünyanızı,haketmiyor.O sizin olan hiç birşeyi haketmiyor.Siz onu haketmiyorsunuz!!!
Bana dönmeyecek kadar melek çünkü o.Beni yanına almayacak kadar melek!Beni üzmemek için uğraşıyordu..Ama benim zaten buna mahkum olduğumu,ışığı ilk onda gördüğümü,ilk onla sevdiğimi bilmiyordu.Mutlu olurum onsuz sanıyordu.Minik insanlarınız gibi unutur giderim sanıyordu..Kendisini bana gelen zehirli,acıyla kaplı okların önüne attı!Çekemedim onu oradan..Beni korumak istedi ama benim o oklardan başka birşey görmediğimi bilmiyordu karanlıkta..Hiç bilmedi,hiç bilemicek...
Hiç birzaman "Hala seviyor mudur?","Acı çekiyor mudur" diye düşünmeyecek o mutluyum sanacak ama bunu yaparken o mutlu olacaksa evet mutluyum san meleğim...O minik,güzel gülümsemesiyle anıcaksa beni bir kere işt
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda oldukça akıcı ve gerçekten etkileyici.
sonlara doğru karanlık ve tanrılar işin içine girince benzetmeler çoğalıyor.

sanki 2 farklı parça gibi..
ama çok başarılı bir çalışma.
noterde git tasdiklet 10 milyon bişey..

hatta bilgisayarımın bir köşesine not ediyorum hemen bunu nickinle beraber.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
Sosyal ağlarda paylaş

sağol...bazen kaptırıyorum okadar fazla yazıyodum ki eskiden daha sonra yavaş yavaş insanlarla ben de şekil aldım galiba bu sevme konusunda azaldı yazdıklarım bazen de benim verdiğim değer asla verilmez başkası tarafından diye yakıp atıyorum..bundan sonra yazarım heralde en azından okuyan birileri var...[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç isterik his yanılsımaları da denebilir...
Ama savaşmayı bırakmak korkaklıktan ötürü gidemez...
Bunu şu söz açıklar senin ne yapıcağın önemlidir;
Ayakların üstünde ölmek mi?Dizlerinin üzerinde yaşamak mı...Sanırım sen ikinci secenegi anlatmışsın yazında...
Ama yazı anlam ve anlatım bakımından güzel.[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

saolun beyler yazdıklarınıs için head senin yazına da bakıcam bu gece işalla..bikaç gündür giremiodum paticike giremedim o yüzden okumanıs da yeterliydi..
buarada evt ikinci seçeneği anlattım çünkü ozaman öyleydi..napabilirim[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
meleğime kavuştum tekrar çıkıyoruz 6aydan sonra beni sevdiğini ama gene beni üzmekten korktuğunu falan söledi ama ben üzülmem üzülmem die tutturdum nolcak bakalım şimdi 12 gündür normal..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...
ehe son durumları yaziim dedim 2 aydır görüşmüoruz herkese olduu gibi unutma olayı yaşandı gayet güsel bi şekilde başka ilişkilerdeim işalla o da yazdırmaz böle şeeler kitap bascam yoqsa direk :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

eh napıcan sürüklediği yere...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

heh forumu da dirilttik ama görsün yani insanlar aşıkım die forumlar açıo bi yılda neler değişio..hayat bu bugün ayşe yarın fatma ta ki dorusunu bulana kadar :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların meleklerinin, uğruna böyle sözler döktüğü insanların zaman içinde eriyip gitmesi ne kötü ama erimek zorunda yoksa yaşanamazdı dünyanın yarısı karamsar ve hayata küsmüş insalar olurdu.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

di mi..çok ilginç geldi ya ben hala ara ara girer okurum yani bu yazımı..bi de evdekileri atmadan önce görcektin ciltletcektim artık sora her gördüümde dengem bozuluo die yaktım hepsini bu sdc burda paylaştığım allahtan hepsini yazmamışım sonsuzluğa kavuşsaydı hepsi burda ben de sonsuzluğa kavuşurdum heralde okuya okuya :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

saol karamurat umarım ilerde pozitif şeeler yazarım diye düşünüyorum ama insan da bu hala gelmeden döktüremio glb..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainu, 01 Eylül 2003 21:39 tarihinde demiş ki:

Şimdi o da beni sadece karanlığın bir askeri olarak görüyor.Ben değişmem artık birşeyi değiştirmez artık.Geç kaldım..Benim onu tek hissedebileceğim,mutlu olabileceğim anlar bana verdirdiği sözleri yaptıkça onun gülümseyişinin aklıma gelişi olacak.
Artık yaptığım herşeyin bir oyunun parçası,elde etme çabası olduğunu sanıyor.Bunun aksini ona anlatamıyorum ama yaptığım hiç birşeyinn onu üzmek,çıkar elde etmek için yapmadığımı;herşeyi onu düşündüğüm,değer verdiğim için yaptım.Belki tek çıkarım onun mutlu olduğunu bilmekti..Ama artık karanlığıma geri dönüyorum,onu zararsızca seveceğim yere.Artık özgür ve belki de yaralı benim yüzümden ama benim unutamadığım kadar o unutur umarım..
Şİmdi ondan sevgi dilenmem,köpeği olmam,"çözemiyorum seni"dediği herşeyimi onun önüne sermem birşeyi değiştirmez o hayatının rotasını değiştirmiş ve artık dönüşü göze alamıyor.Belki kendisi belki benim için ama hep o mutlu olsun.Benim akan gözyaşlarım durmasın onun kahkalarının durmamasını dilediğim gibi..Ben onu hiç haketmedim.Tanrıların beni haketmediği gibi...Beni karanlık doğurdu ve karanlık alıcak sonsuz acımla geldiğim gibi gideceğim burdan da..Ama içimde hep umut olucak bu sefer onun bana dönme umudu değil,onun mutlu,istediği hayatı bulmasının umudu var...
Elveda meleğim bundan sonra hiçkimseyi rahatsız etmeyeceğim
gibi seni de rahatsız etmeyeceğim,inimden çıkmayacağım tabi orayı da aydınlatana dek senin ışığın...[/b][hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"

[Bu mesaj Ainu tarafından 01 September 2003 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]

-
Son satırlarında çok duygulandım etkileyici bi yaz.
bi yandan üzüldüm adına bi yandan ise etkilendim.[signature][hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

sağol mavi yorumun için seviniyorum insanlarla böle bişeyi paylaşınca bi de en güzel yanı negatif yazıdan pozitif yorumlar alınca sanki üzüntüyü alıo :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...