Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Godaddy Forward Sorunu

El-Barto

Öne çıkan mesajlar

kashar said:

bedava hostta yukarıda reklam çıkıyor
forward yapınca reklam kalkıyormu?
senin domain nedir bir bakayım kalktımı reklam?

Asıl site: www.akademikpersonel.org
Yönlendirdiğim siteler: www.akademikpersonel.com ve www.akademikpersonel.net
Hiçbirinde reklam yok. İstediğim saniyede yönlendiyor hatta sayfa içine yazabilirimde bekleyiniz yönlendiriliyorsunuz diye ama yapmadım zaten zamanı 0 yapınca beklemiyor bile hemen yönlendiriyor.

java kullanmadan şu kodu yazdım sadece, belki siz "head" aralarına koymadınız.

Akademikpersonel.org Sitesine Yonlendiriliyorsunuz...

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yeni yöntem buldum....
Şimdi kendi hostinginiz varsa godaddyde sorun yok, yoksa freehosting açıp yukarıdaki forward index.html yiupload edin.
Sonra Hosting control den Primary dns ten önce üsttekini enable yapın sonrada siteyi live yapın ok diyin.
Sonra domianse tıklayın ve o hostinge add domains deyip bütün domainlerinizi ekleyin. 1 saat sonra dns managerden A ip si ile ana hosting ip si aynı mı kontrol edin. Zaten 1 saat sonra deneyin açılır.
Sosyal ağlarda paylaş

kashar said:

Arkadaşlar size bir tüyo daha.
Linux server yaprsanız yönlendirmeden önce godaddy reklamlı sayfası 1 saniye görünüp yönleniyor.
Windows server açarsanız anına yönleniyor.Windows hızlı.

Linux server benimki ikiside ama reklam yok. Zaten ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz. Şu problemin düzeldiğine o kadar çok sevindim ki...
Sosyal ağlarda paylaş

equis said:

kashar said:

Arkadaşlar size bir tüyo daha.
Linux server yaprsanız yönlendirmeden önce godaddy reklamlı sayfası 1 saniye görünüp yönleniyor.
Windows server açarsanız anına yönleniyor.Windows hızlı.

Linux server benimki ikiside ama reklam yok. Zaten ücretsiz olarak değiştirebiliyorsunuz. Şu problemin düzeldiğine o kadar çok sevindim ki...

Düzeltme reklam varmış bende görünmüyormuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
valla arkadaşlar bu sorunun çözümü için denemediğim kalmadı en sonunda bu monopoly tarzı menülerle boğuşturan, sonra yaptığın ayarın gelmesi için günlerce bekleten godaddy de ki domainlerimi araştırmalarım sonucu name.com a transfer ettim, dünya varmış yaa biri demedi böyle yapın die yok ip yasaklanmış, yok şu bu... kurtuldum sonunda sitelerimde canavar gibi açılıyor ve saniyeler içinde her değişikliğim aktif oluyor. Bu arada burada bana yardımcı olmaya çalışan herkeze teşekkürler yinede.

benim sitelerim, şu an demo aşamasında.
www.sanalgez.com
www.sanalizle.com
çok yakında wwww.cercem.com :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
bende de aynı sorun var , fakat ben forwarding icin kullanmiyorum.
Daha gecenlerde linux hosting aldim godaddy den ( gerci bayagdir var , ama siteyle ilgilenmedigim icin bakmiyodum ) , siteye giremiyorum.

sitem : advcrew.com

yukarda anlatilanlar sanirim forwarding e cozum icin , peki hosting im direk godaddy dense ne yapmaliyim ?

tesekkur simdiden
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sorunun olduğu zaman forward etmek için kullanılan sunucular yasaklıydı. şimdi senin aldığın hosting de belki onlarla aynı ipdedir veya godaddy serverlarına ayrı bi yasak gelmiştir.

Ama o zaman çözüm olarak bedava linux hostingden yönlendirme yapanlar vardı, senin yasaklanman ayrı bi sorundur herhalde. Ben nolduğunu öğrenmek için TİB, TTNET falan her tarafa telefon + mail uğraşmıştım. En son diyarbakır mahkemesinden karar çıkmıştı işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...