Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I-POD fiyat

Othranx

Öne çıkan mesajlar

beyler ya ne kadardır bu güzel cihazlar?doomgnmde aldırıcam snrm dA=)[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu tür binlerce model var. ve araştırırsan çok daha iyilerini bulacağına eminim. aldırabilecek gücün varsa mutlaka bulursun da:) yani i-pod en iyisi değil. creative'nin var bir iki modeli. mesela. bir modelinde 60gb lik hafıza var. memorybrd gibide kullanabiliyorsun. ben önce bir model karar ver derim. yani aynı paraya yada biraz fazlaya daha iyi olanakların varken i-pod almak?[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

Ipod al derim:) hic bakma gozun kapali al... bende creative 60gb zen nx vardi ole 2-3 tane daha birsuru markanin mp3 playerini denedim arkadaslarda vs vardi.. 2 hafta once Ipod aldim en iyisi...
turkiyedeki fiyatini tam olarak bilmiyorum ama burda ogrenci indirim vs var onla birlikte 584AUD a aldim.. oda 584milyon gibi bisi ediyor.. bu arada aldigim 40gblik ve 4g.. 4g ler yeni cikti.. eskilerinden daha iyi dizany vs vs..[signature][hline]a.k.a. Sharez
Give me the strength to be what I was and forgive me for what I am.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...