Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım [Film adını arıyorum]

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Ya bi film vardı çok az oynadı sinemalarda çok enteresan bi filmdi ayrıca b*ktan olmasına rağmen etkilemişti beni.Adını mrk ediyorum eğer bendne başka izleyen varsa yardımcı olursa sevinirim.Şimdi film şöyle hatırladıım kadarıyla bi tane yaratık gib ibişey var bu canlı ama gameboy gibi fln olarak kullanılıyor insanlar bellerinin üstünde delik açıyor,delmek için aleti var ve bu yaratığın kolunu belinin oraya takınca bişey oluyor hayal dünyasına mı ne geçiyor.İğrenç + Saçma + B*ktan + Gereksiz bir film olmasına ramen çok mrk ettim..97 demi 98 demi ne yapıldı.[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Dead Winter Reigns |[b]
Sabırlı bir insanın öfkesinden sakının. |Bloody|[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

emanuella hmm öyle bi film mi var :D valla bilemicem bi offical sitesi fln varsa resimlerine bakayım.Sanırım değil yannız abuk bişeydi.[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Dead Winter Reigns |[b]
Sabırlı bir insanın öfkesinden sakının. |Bloody|[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

pek tabi özellikle eskisi emekli olunca yeni emanuella ile çekilen emanuella milenyum diye bir seri var çok güzeldir.Bence ne olduğunu öğrenmelisin.Dur bakim şuraya bir yere sitesini yazmıştım*!mırr mıırr* www.playboy.com muydu neydi...[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...