Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumur Vakalar..

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 12 May 2003 13:42 tarihinde demiş ki:
En nefret ettiğim tam biri ile toklaştınız ama yanaktan öpücek kadar samimi olup olmadığınıza karar veremezsiniz ve kafayı kefal gibi uzatıp havada kalırsınız.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

yes that![hline]Jenowa is my M.

,--.Sephiroth-.,.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 12 May 2003 00:02 tarihinde demiş ki:
abi sicacam kaldirin su garbage i ya millet gerizekali gibi ota boka garbage diyo bunyecim nesi garbage bence gayet eglenceli olabilecek bi topic ben lmanyakta dumur kosesini okurken egleniyodum herkes yazsa sende egleneceksin[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

Bence "Garbage" nin ismi "Aşırı geyik" ile değiştirilmeli
Hem daha güzel
Hem insanda çöpde msglaşıomuş duygusunu vermez
Üstelik "Türkçe mizi güzelleştirelim" lafınada uyuyuo:)
Hem istediğini bulursun o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi olsun veya olmasın ama olunca ota boka garbage diyorlar sly sana söylemiyorum ama genelde öle değil mi ?[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

euahaoh estel :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

eheh benimde bir kere kaldırama çıkıcam diye (Bisikletle)
Acaip artis bi yığın hareketten sonra(Ön kaldırma,arka kaldırma vs vs..) Hepsini döşeyip ,deli gibi milletin ortasındaki parkta karizma yaptıktan sonra kaldırıma çıkıyım derken kaldırıma bindirip yere düşmem hayatımdaki en süper dumur olayımdı :D
acaip rezil olmuştum millete

-zuhauah lan her bir hareketi yapıyor kaldırıma çıkamadı

hesabı olmuştu :))))[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...