Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm de ağlayasım geldi

screamer

Öne çıkan mesajlar

93 yılından beri Cm oynarım ama hiç oyunda referee nin hele şampiyonlar ligi finalinde Türk olduğunu görmemiştim - Hoş 93 de spiker sadece gol diyebiliyordu zaten referee de Cm 3 den sonra çıktı -

şu linke tıklayın

http://www.geocities.com/chronoandroid/cm.zip

[Bu mesaj screamer tarafından 23 Ağustos 2004 23:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 23 Ağustos 2004 23:28 tarihinde demiş ki:
Şans bende ilk kez oluyor ben mesela Galatasaray ın - Cm 97 98 - de kadrosunun

Ilgner
Reuter
Sammer
Marcio Santos
Kohler
Ziege
Karl Heinz Philiepsen
Mauro Silva
Leonardo
Maurizio Ganz
Marco Branca

olduğunu gördüm bu kadroyla yeri göğü inlettiler

nasıl yaw yabancı sınırlaması yokmuydu?[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Hull - Division 3 takımı - u aldım hiç sene kaybetmen premier lige çıktım sonra şampiyon olup yine sene kaybetmeden şampiyonlar ligi şampiyonu oldum zor değil 03 - 04 de hatta olıurken elemelerde Real e 9 tıktım ; 03 - 04 gördüğüm en basit cm bu arada 97 -98 de dedim o zman seçtiğin ligler harici yabancı sınırlaması YOK Galatasaray in yedeklerinde Aldair falan da var dı

Cm lerde yabancı sınırlaması

93 -94 ve de 95 yılının oynunda vardı sanırım çünkü daha BOsman kuralı yoktu sonra 97 -98 e kadar yabancı sınırlaması hiç bir ligde olmadı yani alırdın Milan ı ilk 11 ini Brezilya yapabilrdin 97 -98 de oynamak istediğin ligler için yabancı sınırlaması oldu Cm 3 ve sonrası için dikkat etmeye başladılar ama yine de buglar oluyor[signature][hline]Lil'Alur for Shar

[Bu mesaj screamer tarafından 24 Ağustos 2004 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj screamer tarafından 24 Ağustos 2004 18:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...