Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nev

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ben doom-gothic hastasıyım yıllardır ama bu adamı da duyduğum zaman dinlemeden edemiyorum heralde müzikte ilk önce söz sonra müzikle sözün uyumuna dikkat ettiğim içindir ama sizin de nev hakkındaki düşüncelerinizi hatta tavsiyelerinizi alayım dedim...[gece gece nerden geldiyse aklıma,sölim:çorba fantazisi yaptım demin çorbacıda geldi aklıma :D ][signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

moonspell alma matter çalmaya başladı playlistimde tam okurken alakası yok ama gotic doom dinliosan bunu düşün nevi sonra düşün diebilirim:)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ehue bakma adam harbi nerden aklıma geldi acaba gerçekten herkes güsel mi dio die düşündüm durdum..benim de playlistte şuan empyrium-ode to melancholy çalıo çaktırma :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nev ' in son albümnün tamamını he nüz dinlemedim. Çıkış parçası "Zor" başarılı idi fakat dinledim kadarı ile alt yapı ayn olunca doal olarakta parçalar birbirlerinin bir çeşit yan versiyonu oluo.... söz deil müzik alt yapısından basediyorum bu nedenle ne yaratıcı nede ii değişik gelior.... " ama bak bu sound imiş hadi bunu tarz belirleyelim" hesabı olmuş...
Bir şarkı da iide yane her şarkıda yok abi almayalım yani... Nolur alt yapıyı ile oynayın lüffen![signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

eh iyi insan playlistine bakarken gelir dün akşam sattım gibi oldu zaten radyo programını elektrik yüzünden hala üzgünüm :(
sana 6.cadde ve ogun sanlisoyları nerden indirebilceğimi soracaktım playlistinden yararlanıorum biraz da..;)
evet nev de alt yapı aynen dediğin gibi olmuş hep aynı aynı bayıyo..söyleyiş tarzı falan her şarkıda aynı ama bazı sözler gerçekten ii gibime geldi o yüzden tane tane cımbızlıorum nevden :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi shu ki ben internetten indirmeye çok karshıyım bu nedenle nerden çekim? yok nerden indirim diye bana soru sormayın, bir gun fastfood yemeyin, biramira icmeyin 7 milyon verin ve album alın!
Millet bir albüm prodüksyonu için o kadar para harcar, firma kredi açar, album 50 000 dolar ise 50 000 doları cıkartana kadar asıl sanatçı param almaz bu bir. İkincisi konsere çıktın ordan sen bir yüzde % 5 kazanırsın gerisi gen firmaya gider.... kısacası prodüktöre beleşe 2-3 sene çalışırsın direk.
Albümün fityatı ise TR de 7- 10 milyon arası değişiyor ve bizler halen korsan peşinde 2-3 milyon ucuza alcaz die uraşıor veya nette bulcaz die kasıoruz!!!
Bu kadar emeğin karşılığı bumu?
Madem o grubu, sanatçıyı beğeniyorsunuz nolursunuz katkıda bulunun emeklerinin karşılını erin 7-10 milyon neki? nelere harcıyorsunuz bunu bari emeklerine karşılık verin....!!!!????!!!!Gerekiyorsa 2 gün gırtlamızı tutalım, eylencemizi kısalım ama lütfen, onların bize sunduğu güzeliklerin, emeklerin karşılığını verelelim.[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 24 Ağustos 2004 02:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eyvah bana patladı iyi de ben ztn sırf albüm alan bi adamım zaten sen desen de demesen de 6.cadde sdc bi parçasını duydum beğendim bi parçaya da 10 milyon nası verim yane her parçaya 10 milyon versem biterim ben param bile olsa veremem yane en azından preview gibi bişi yapıp albüm hakkında az biraz fikrim olmalı sen dediğini yap tabi ne güzel ben de yapıyorum ama herkese dağıtamam para kazansın diye[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şarkı başımı? sen orda 7-10 milyon veriyorsan minimum 8 şarkı satın alıyorsun zaten... Ya ben boşuna yırtınıyorum gibime geliyor burda ama inadım inat emek harcıyorlarsa bununda karşılını almalılar seviyordsan o grubu gidp konserinde veya parcsını evde winampte dinlerken " yürübe cocum supersin" demekle ona destek olamazsın. Seviyorsan ekmek parasına saygı duy ve destek ol, napıosan kıs 7 milyon biriktir ve albümünü al. 7 milyon... acınası bir durum yani.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

iyi de sanırım ben de anlatamadım adamları sadece bi kere duydum diyorum parçalarını nasıl bişi yaptıklarını bimeden karambole albüm almam 7 milyon pek de bişi deil benim için zaten bugüne kadar yüzlerce albüm aldım gayet de acımadan verdim ama en azından preview gibi bişey olsun yani bi kere dinlesem adamları beğenirsem tabi gidip alırım albümlerini de konserine de giderim..ben zaten grubu bilmediğim için sana sordum.sen milletin yaptıklarını bilmeden bana yüklüyorsun gayet de orji albüm koleksionum var yani.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beim derdin sana çatmak deilki.
Ben sadece shu duruma takmısh durumdayım "abi supersiniz müziniz süper" die takılıp mp3 cekenlere takmısh durumdayım.
Herkes ekmek arsı peşinde seviyorsan alırsın, çekmezsin..... yani bunu anlatma derdindeyim
Amacım sana patlamak deil bunu her fırsatta belirtiyorum zaten.
Alınma özür dilerim alındıysanda sen sadece bunu hatırlatmamda vesilesin o kadar.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

k[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam diab gece gece algılayamadım heralde yada başka bişi..benim savunduklarım da seninle aynı zaten..sonuçta bende yüzlerce albüm var benim fötüm çıktı lise hayatımda aç kala kala aldım bu albümlerimi milletin çatır çatır çekmesine ben de kızıyorum..zaten para vermem muabbeti o zamanında harbi dediğim gibi yüzlerce aldım hala da alıyorum,arıyorum o yüzden her grup için paraya da kıyamıyorum en azından bir parçasını dinler sonra gider alırım albümünü altıncı caddeyi bilmiodum o yüzden sordum nasıl dinlerim diye arkadaş da çok güzel bi tavsiye vermiş klibini izle tvde diye maymun olurum artık 24 saat bi şarkı için napalım...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu konuda sadece bişi belirtmek istiyorum ve susucam:
"Bu insalar senden benden farklı deil, ekmek paralarını müzikte seçmişler, salaklar yada deiller bu senin taktirine kalmış, bu ekmek parası.... Sen bu grubu, şarkıyı, alt yapıyı, düzenlemeyi, vs yi beğendinmi? diyelimki beğendin.... bu çocuklar, kızlar, neyse bunu yapmak için , ne çabalar harcadılar? nelere katlandılar? bilincindemisin?" Genel de hayır =o)
bu kadar emek var bir albüm demek maddisini getim en az 7-8 kişinin emeği demek.... bu kişiler beleşe hadi hayrımız olsun diip de çalımıo.... Yok gruo maaşı, yok production... yok bilmemne de itmio milyarları buluo... ki bundan grbun (şahısın) kazancının yüzde si o kadar komikki, bizim bir hamburger paramıza gelior olarak dushundumusde gercekte acınası bi boyyut alıor.... Kimse beni yannısh anlamasın ama ben bu konuda cidden hassasım patilerin de ole olmasını istiyorum.... Sen bu grubu seviyosan muziginden hoshlanosan o zaman ona destek verki o da sen oldukca varolsun...
Nev miş, Duman mış Josephinemiş Merihmiş serhatmış deil konu .... konu bu insanları sevior sanatlarını taktirediyorsak, onlara destek çıkalım ki onlarda yeni besteleri ile hayatımıza br şeklde anlam katıp, bizim beğenimizi kazanabilsinler.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

tamam sanırım az biraz anlaştık pm lerle..patilere madem burdan bi duyurun var onların da böle yapmasını istiosun buyur benim işim bitti forumla.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ainu ben sana kızmadım, ben sadece genel düshüncemi ve bana göre doruları payashtım. Lütfen alınmatyalım bu benim sahsi fikrimdir, bu kadar.[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

çünkü benim duyurudan kendime alacağım birşey yoq uyarı olarak kabul etmiyorum diabın bahsettiği tip insanlar alınsın..sonuçta ben koca gün yeni grup arayışında elinde kalem kağıtla liste hazırlayıp kırklareli-ist yolunu paso çeken bi insanım evde adsl varken..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...