Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[PATİCİK RADYO] WJ Playlistleri

HellHound

Öne çıkan mesajlar

dinleyiciye hizmet bir stickyle karsi karsiyayiz...

bu topicte wjlerimiz ellerindeki playlist'in sitesine link verecek. bu sayede dinleyiciler "aha bu adam cok kral bir playliste sahip ben bunu dinleyeyim" yada "boghk" gibi tepkilere gark edecekler, bir istekleri oldugunda aha bu listelerden bakip ona gore sarki isteyecekler. Playlistlerini yazan wjler disinda baska bir mesaj olmasin topicte ki karisiklik olmasin (yani diorumki aninda sileriz bosuna parmaginizi yormayin)

[edit: simdi kendim denedimki playlisti direk buraya c/plemek buyuk bir hayvanlikmis, aci cekti sayfa acilirken bi site bulup link vermek en iyisi

edit 2: bazilari anlamamis, altini cizdim bazi yerlerin...]

su ana kadar belli playlistler:

Tunca
Volfied
Bonepart
Numb
karpuz
halfmumi
HellHound
SadButcher (updated: 30.07.2004)
DiaBLeSSe (Updated on 31.07.2004)
Dresquin
Bonecrusher (updated: 20.08.2004)
[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 20 Ağustos 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Playlistim hakkında...
Her gün playlistim genişlemektedir...
Programımda istek parçalara yer vereceğim
Şarkıların formatı şöyledir Arsist - Şarkı şeklinde... eğer herhangi bir yanlış yazılma vs farkederseniz bana pm ile haber verirseniz süper olur...
Eğer listede görmediyseniz ve "ulan o şarkı bile listende yok ben senin taa suratına tüküreyim" diyorsanız lütfen bana pm le şarkının adını soyadını ve doğum tarihini atınız...
Umarım playlistimi beğenirsiniz... 1-2 güne bi 250 şarkılık ekleme yapcam (my shared folder düzenlemesi :))
Edit: unutmadan belirteyim şarkılar isim sırasındadır. Sıraya uymayan bir şarkı keşfeder ve "senin gibi sıraya girmeyenler yüzünden bu ülke böyle, allah senin belanı versin pis şarkı" diye düşünürseniz, lütfen gene pm ile bana bildirin hemmen düzelteyim...[signature][hline]"Mph Rmph !!"

[Bu mesaj karpuz tarafından 09 Haziran 2004 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir playlist'im yok, fakat bilgilendirme acisindan butun albumlerine sahip oldugum gruplari (onun disinda tek albumlerine ya da kimi sarkilarina sahip oldugum gruplar yok bu listede) yazayim, tek tek sarki yazmamdan daha yararli olur:
1) Nirvana
2) Cradle of Filth
3) Queen
4) Beatles
5) Pink Floyd
6) Led Zeppelin
7) Bob Dylan
8) Doors
9) Dire Straits
10) Eagles
11) Amorphis
12) Dimmu Borgir
13) Children of Bodom
14) Ashes You Leave
15) Dead Can Dance
16) Dreams of Sanity
17) Lacrimas Profundere
18) Lacrimosa
19) Lacuna Coil
20) Rhapsody
21) Gallery
22) Trail of Tears
23) My Dying Bride
24) Empyrium
25) Beseech
26) Orphaned Land
27) Eternal Tears of Sorrow
28) Gothica
29) Le Rue Delashay
30) Sentenced
31) Anathema
32) Moonspell
33) Opeth
34) Skid Row
35) Blind Guardian
36) Iced Earth
37) Hammerfall
38) Savatage
39) Dream Theater
40) Mr. Big
41) Manovar
42) Iron Maiden
43) Megadeth
44) Metallica
45) Slayer
46) Overkill
47) Tiamat
48) Rotting Christ
49) On Thorns I Lay
50) Alastis
51) Cathedral
52) Ever Eve
53) Gothic Sex
54) Haggard
55) Heavenwood
56) Theatre of Tragedy
57) Nightwish
58) Within Temptation
59) Camelot
60) Lake of Tears
61) October
62) Gathering
63) Bon Jovi
64) Slayer
65) Venom
66) King Diamond
67) Arch Enemy
68) Black Sabbath
69) Pentagram
70) Credence Clearwater Revival
71) Janis Joplin
oeh, daha da var, bunun disindaki sahip oldugum gruplarin sarkilarini bir playlist olarak hazirlayacagim en kisa zamanda.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj edi tarafından 09 Haziran 2004 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Efendim,ağırlıklı olarak Slow ve Hardcore-Alt Rock-Rock karışımları ile devam ederim.Slow çalarken lütfen dumtıslı parça istemeyin,çalmam için en az 5-10 parça geçmesi gerekir.

Türkçe müzik arşivim fazla geniş değil..

Türkçe olarak,

1-Haluk Levent
2-Düş Sokağı sakinleri
3-Barış Manço
4-Soner Arıca
5-Tarkan
6-İlhan İrem
7-Haramiler in "Komple" parçaları var HDD imde saklı olarak.Cdleri sayamıyorum.Cdden parça çalmamda imkaansız derecede zor oluyor[cd ısınınca tekleme yapabiliyor,tek parça için bir yığın cd karıştırmamda cabası]

Karışık olanları saymıyorum.Genellikle,bir klasör oluşturmam için en az 10 parçasının olması gerekiyor...

Yabancı olarak;(aha şimdi yandık)
1-Spineshank
2-Dope
3-Afi
4-Orgy
5-AudioSlave
6-Bad Religion
7-Creed
8-Lasgo
9-Rob Zombie
10-Rammstein
11-Rasmus
12-Linkin Park
13-GodSmack
14-Hole
15-ill Nino
16-One Minute Silence
17-Saves The Day
18-ZZtop
19-Survivor
20-Blind Guardian
21-Demons&Wizards
22-Papa Roach
23-P.O.D.
24-OffSpring
25-Three Doors Down
26-Smashing Pumpkins
27-Stratovarius
28-Limp Bizkit
29-Freedom call
30-Fear Factory[bazı parçaları yok]
31-Disturbed
32-Evanescence
33-Boncovi
34-AC-DC
35-Gladyatör,SWG,Matrix,LOTR,Smallville,Bir zamanlar Meksika,Ultima Online gibi çeşitli STlerde var
36-Enio Morricone,Lorena mckenith
37-LifeHouse
38-Metallica
39-Tatu
40-M.Jacksonlada HDD de son buluyor

Cdlerden,parça felan istemeyin :) Mazallah bir yıkılcak olursa burada cdler içinde boğulurum :p

Bunların yanında yazamayacağım kadar KARIŞIK parçam var..[best of hesabı] ondan dolayı,bir playlist unnamed olarak oldukca sıkıcı oluyor...

Ayrıca ekleyeyim efendim,Bunlar 20-30-40arlık[hatta daha fazla birleşimde] olacak şekilde klasörler halinde duruyorlar...Elimdeki Playlistime bakmadan,tutarak "Bana hop bunu çal" denmesini sevmiyorum.Siz en iyisi playlistten vazgeçmeyin ;)

Önereceğiniz,Grup-Parça varsa P.M. atabiliyorsunuz mektupcuğa tıkılayarak.. :p

Buyrun efendim...Çatır çatır istekte alınır ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bende sonunda koydum playlistimi, yeni parcalar eklendikce ara ara güncellerim[signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...