Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marilyn Manson Hakkında

Sanchure

Öne çıkan mesajlar

pardn Sensible o fotoyu bulmak için çok çaba harcadınmı acaba.....bula bula en ezik fe en berbat fotosunu bulmussun sende adamın beh.herneyse sonuç olarak herkesin zevki kendine göredir.seven sever sevmiyen sevmez.herkez sadece burda fikirlerini yazmakla mechul sonuçta.kavga etmek istemiyorum bu sarkılarını sevdigim adam için.bazıları bu adama görünüşünden dolayı çok tepki duyuyo.ama bence bu yalnış.buarada Eminem e gelince onun kendisi hakkında söyledigi okadar çok abuk subuk laf farki.Eminem tam bir bunalım.adam kompilekslinin tekiya.millletle ugrasanını görmüştümde kendisiylede bukadar ugrasıp kensine bukadar hakaret eden birini görmemiştim.Eminem ikisini bi arada götürüyo hemkendisiyle ugrasıyo hem milletle.Eminemin bende Trl programında kendisiyle ilgili bi röpördaşını gördüm oda aynen şöyle._''benim çillerim var,boyum kısa,burnum yamuk ve pen....isim küçük'' demişti ''yakışıklı degilim kendimi sevmiyorum'' demişti Mtv ki Trl programında.nedir buya sordukmu bir ikincisi kendi sorunlarını neden sarkılarınla bizlere yansıtıyorsun be adam.git aynada kavga et.biara severdim bu kızgın sarışın zibidisini ama artık pek sevdigimi söyleyemiyeceim.ama hala bulandıkca kırkyılda bir bu adamın sarkılarını dinlerim.biraz bunaldıgım zaman hala biraz şunu dinleyeyim derim ama artık bu bikaç ayda bir iki defa dinledigim şahısı koydugumda dinlememde zatn en fazla bes dk sürüyor.daha fazla bunaltıyor.bilmiyorum herkez kendi fikirlerine saygı uyar ve söyler.ben kendi fikrime çok fazla saygı duydugum gibi karsımdakininkinede saygı duymak zorunda hissederim kavga olsun istemem.yani Marilyn e gelincede diger sayfada söylediklerim gibi....Marilynin sarkılarını severim.önceden görünüşünü sevmezdim ama artık onada alıştım onuda seviyorum.Taksim e takıla takıla zaten bu adam gibi olan çok insan gördüm.sadece metalcilerin takıldıgı sokaga girmeniz yetiyo onun gibilerini görmeye.çoguda zaten bu adamın özentisi.bilmiyorum bu görünüş tarzı simgesel bir tarif bitür.ama genelde bu görünüş tarzını ilgi çekmeye çalısanlar veya psikopat görünümü vermeye çalısanlar yapar(siyah ruj,kırmızı sürme,psikopat tavırlar ve bakışlar vs...).tmam kırmızı sürme bazen bende çekerim bende bazen siyah giyinirim ama onlar kadar abartılı degildir.onlarınki milletin gözüne sokmaya giriyo artık ben psikopatım diye kendilerini.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sanchure, 19 Ağustos 2004 23:22 tarihinde demiş ki:

-black metal dinler misin?

mm: birkaç kez black metal konserine gittim.cradle of filth felaketti,onlarda hiçbir mantık yok.death metal çalan addams ailesi gibi görünüyorlardı

-saddam hüseyin hakkında ne düşünüyorsun ?

mm: saddam hüseyin'i öldürmektense ona daha büyük bir ceza vermek isterim,mesela kendisisne mcdonalds da bir iş vermek..

haklı len adam :horace:

[Bu mesaj Chiptech tarafından 22 Ağustos 2004 02:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 22 Ağustos 2004 02:27 tarihinde demiş ki:
Sen öyle değerlendirmişsin. Her övgü olmayan şey bok atma olucak diye bir kural yok.
black zaten ordan dayanarak konu$uyorum bariz bi $ekilde adam hepimize yukardan bakiyo kendini bi$i saniyo mesaji var ee bu ne $imdi

o zaman sen dengesizsin ne dedigini bilmiyorsun?[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 22 Ağustos 2004 02:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...