Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevineyim mi üzüleyim mi

mathilda

Öne çıkan mesajlar

Bu ne biçim rüya

Araba sürmeyi tam beceremiyorum böyle annemin arabasını almışım 6-10 yaş arası yaşadığım mahallede şför koltuğundayım önümdeki arabanın gitmesini bekliyorum bişey oluyo kafamı arkaya çeviriyorum yeni model bi sedan içinde orta yaşı geçmiş bi adam arkadan köpürmüş korna çalıyo habire sonra bi daha önüme bakıyorum yolu tıkamışım öndeki araba da benimmiş onu çekeyim derken içimden arkadaki adam içinde bulunduğum ve "oha bu benim lan" dediğim iki arabamı makas atarak sollayıp sinirle hızlanarak uzaklaşıyor.

sonra alakasız alakasız bişeyler yapıyorum galiba o kısmını hatırlamıyorum

yine annemin arabada aynı mahallede aynı yerdeyim üstteki paragraf tekrarlanıyor

bu böyle iki üç kez tekrarlanıyor üçüncü seferinde adam makas atmadan arabadan inmeyi başarabiliyorum tak aşağıda polisler

adam artık polis çağırmış
adamda senin ... koyacam tavrı
işin ilginci polislerde de öyle bi tavır
karakola gidiyoruz

polisler adam ve ben nedir problem konuşacaz benim ehliyetimin yeni olduğundan filan bahsedecekken ben yine anlamadığım bişey oluyor ve acayip sinirlenmeye başlıyorum veriyorum adama ayarı istediğin gibi şikayet etmekte özgürsün diyorum senin ettiğin şikayet beni gram rencide edemez derken gözlerim doluyo (lan noluyo) filan adamı iyice yerin dibine sokmayı abartıyorum ve adamın öfkeli kayıtsızlığı karşısında küçülen ben oluyorum bu da yetmezmiş gibi 4000 lira ceza yiyorum

dışarı çıkıyorum lan tüm ailem orda annem ağlamaklı herkes acayip kötü olmuş böyle sonra eve dönüyorken bir iki ferdi ailenin sinirden aileden ayrılıyor ben de ilk eve gidiyorum ama içimde nası bi sıkıntı ne bok yedim ben diye sonra duramıyorum kendimi sahile atıyorum bi sigara yakıyorum yürü babam yürü sahilde olmadık yerlere vapur iskelesi yapmışlar şaşırıyorum altımda da paçaları kesilip şort yapılmış eşofman liseden biriki tip görüyorum canımın sıkkınlığını anlatıyorum öyle geçip gidiyorlar sonra otobüse biniyorum bi sigara yakıyorum battı balık yan gider anasını satayım diye otobüsün en arkasına gelene kadar sigara bitiyo en arkadaki elemana bi fırt veriyorum ve otobüsün durduğu ilk durakta iniyorum ki iki durak geri gitmişim

yürümeye başlıyorum yaşlı kadınlar minik köpeklerini gezdiriyorlar karşıdan gelen köpek ne biçim küçük lan bu diye düşünürken ben havlıyo böyle bi paçama yakın geçiyo ona sinir oluyorum yine aynı köpekten geliyo bi tane karşıdan yine boyutu ve asabiyeti hakkında aklımdan bişeyler geçirirken havlıyo bu resmen hayvanın küçük dandik olduğunu düşündükçe sinirleniyo en son saldırıyo bi tane patlatıcam ama çok küçük ve dibime girmiş tutturamıyorum böyle böyle aynı köpekten tek tek iki üç tanesiyle daha kapışıyorum derken uyandım

iki kase mısır gevreği yedim iki sigara yaktım kafamın içi olmuş pazaryeri bu rüyadan kurtulduğuma mı sevineyim böyle bi rüya gördüğüme mi üzüleyim bilemedim

bi de şarkı ekleyeyim rüyaya sandtrek olsun

http://www.youtube.com/watch?v=ZRIMDwui6Mk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...