Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FullSuiteScriber: MP3 -> Nota (a.k.a. Oha?)

Qui

Öne çıkan mesajlar

Oha?

FullSuiteScriber automatically gets the chords and the bass tabulature of any song. Just load a MP3, CD, or WAV-file into the program and hit the analyze button, then the chords and the bass tabs of the song is presented on the screen. Of course you can print the chords and tabs and transpose it to any key. With FullSuiteScriber you can play and loop songs or parts of the song. All this makes FullSuiteScriber an extraordinarily tool to analyze and play along with your favorite songs, today.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

Şarkıyı dinleyip notaları çıkaran insan bile hayranlık uyandırır bende. Aha bide makinalar yapmaya başladı bu işi. Doğruluk oranı hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ve doğruluk oranı %75 i bile geçerse gerçek bir şaheserle karşıkarşıyayız demektir.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

lol ozaman :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 23 Ağustos 2004 19:04 tarihinde demiş ki:
eheh zaten shred sololarini cikarmasi icin muhtemelen dual islemcili asmis bi makineye ihtiyacimiz olurdu.

Benim makina dual işlemcili, hadi bakalım bassları direkt çıkartabilecek bir program bulun bana ehe.[signature][hline]Evlat : Hede şarkıyı çok kötü coverlamışlar bence, dinleme hatta duyarsan kaç. (23:50)
Baba : Bu konuyu meclise götürebiliriz. (23:53)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...