Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyi Bir RPG Tavsiyesi

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Betrayal At Krondor, çıktığı yıl yılın en iyi oyunlarından birisiydi. Hikâyesi olsun, oynanışı olsun, çok iyi bir oyundu. Şu sıralar sanırım Internet'ten bedavaya çekilip oynanabiliyordur. Hikâyesini yazan Raymond E. Feist'da ünlü ve iyi bir yazardır. Hikâye ve kararkterler orijinal gelecektir. Deneyin. :-)[signature][hline]Berkin Bozdoğan

Nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı rokettir.
-Ziyâ Paşa, Q3 Sunucu Kayıtları
Sosyal ağlarda paylaş

Klasikler dışında var mı güzel önerebileceğiniz rpg demiş konuyu açan :D

Olsaydı klasikler arasına girmişti bile.:) sana tavsiyem (strateji oyunu ama neyse) hereos 3 ve hereos 3'un eklerinin bul doya doya oyna...[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Klasikler dışında var mı güzel önerebileceğiniz rpg demiş konuyu açan

Olsaydı klasikler arasına girmişti bile. sana tavsiyem (strateji oyunu ama neyse) hereos 3 ve hereos 3'un eklerinin bul doya doya oyna...

Heroes klasik değil mi ??? :D

neyse bg 1 e tekrar başladım.Oynayınız oynatınız yani...[signature][hline]Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 19 Ağustos 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
Klasikler dışında var mı güzel önerebileceğiniz rpg demiş konuyu açan :D

Olsaydı klasikler arasına girmişti bile.:) sana tavsiyem (strateji oyunu ama neyse) hereos 3 ve hereos 3'un eklerinin bul doya doya oyna...

eheehe hereos 3 rpg değilki strateji. Yani benim demek istediğim güzel bi rpg olsaydı elimin altında, oda zaten klasiklerin arasında olurdu.. Ya neyse siz kafayı uğraştırmayın anlamak için. :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Parayla satiyolar bu oyunu cunku. Eye of the beholder diye bir oyun vardi dunyanin ilk frp oynu diye gecer.
onuda bulamadim Hangi abandonware baksam ya yok yada parali yaziyordu oyunda 1 mb bişey aslinda . bu tür oyunlar köşede kuytuda kalmiş sitelerde oluyo . Yasal degil demekki[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el

[Bu mesaj Masticore tarafından 20 Ağustos 2004 16:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni olmamasına rağmen eğer değişikiklere açık biriyseniz KINGPIN'I ısrarla öneririm..Sokak savaşlarına bir çöplükte suratınız darmadağın bir şekilde intikam yeminiyle başlıyorsunuz..Levyeyle başladığnız oyunda adamlar kiralayp çete kurmaya kadar gidiyor yol!Yapay zeka gerçekten olağanüstü,zorluk derecesi yükseldiğinde ise ecel terleri dökülüyor..Sürükeyici bir first person shooter.. Tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...