Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir deme sadece...

kjeledoran

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar belki bu konu başlığı ne diyeceksiniz hemen açıklıyayım
yeni bir deneme'ye başladım.
hayatımda olmasını istediğim bazen olan bazende olmayan hayallerim. evet bunları kağıda döküyorum ve yazdıkça ben neler hayal etmişim diyorum kendi kendime
sizde deneyin... aslında amacım sizlerin bunu denemesi değil öncelikli amaç sizlerinde hayallerini öğrenebilmek.
kendinize ii bakın arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

bence o sadece hiç bir hayali gerçekleşmemiş bir adamın kendini mutlu etmek için uydurduğu birşey. Yada hayalleri çok yüksekte olan ve herzaman bu hayallerin gerçek olamayacağını bilen birinin. Benim gerçekleşmesi için çok şey verebileceğim bir hayalim var ve onun kadar değerli olmasda gerçekleşmesini isteyeceğim başka hayaller...[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

hayal gerçekleşmediği ölçüde hayaldir bence..
benim hayalim vampir olmak-görünmez olmak.
idealle hayal karıştırılmamalı..
hayal imkansız mıdır tartışılır ama hayal kırıklığına uğrayan biri kafasında tasarlamış olduğu düşüncelerin gerçekleşmediğini anlamış demektir.. imkansız olmasa bile gerçekleşmeyecek şeylerdir adı üstünde hayal..
nie bu kadar kastım bilmiorum ama neyse.. ha bi de gerçekten uyandığımda mutlu olabileceğim rüyalar görme hayalim var çünkü ilkokuldan beri toplam 15-20 kez rüya gördüm ve 10'u iç açıcı şeyler değildi[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekleşebilecek hayallerde vardır gerçekleşemeyecekte, gerçekleşecek olanlar beklentidir, ve gerçekleşmediği takdire hayal kırıklığı yaratanlardır. Birde pişmanlık vardırki, geçmişte kurduğun bir hayali tamamen elinden kaçırma ve birdaha gerçek olamayacağını bilmektir.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

güzel açıklamalar gelio ama sdece bi kişi hayalini söyledi
hayal olan ve olmayandır. önceden gerçekleşmeyen hayaller, hayal kırıklığına dönüşmüş olabilir ama bu daha soradan gerçekleşmiycek anlamına hiç bir zaman gelmez gelemezde çünkü hayalin arkısında "umut" ta yer almaktadır ve ne kadar zorluk çekilsede umut kaybedilmemelidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayal etmek, hayata devam etmek için sebep yaratma olayıdır diyebilirim rahatça...
Hedefler alçaktır başta, bu hedeflere erişilince gittikçe daha yükseğe erişmeye çalışılır... Ama hayalleri ve hedefleri olmayan kimse yoktur... En azından hayatına devam etmek isteyen ve mutlu olmak isteyen herkesin hayalleri vardır.[signature][hline]Kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...