Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orphaned Land Tekrar Türkiyede !

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

buna bulup bunamak deniyo biliyosun dimi norton :)

bu gruplarin boole geldiklerini goren dier menejerler de turkiyeyi potansiyel musteri olarak gordugu zaman cok grup gelicek

yetinmesini ogrenin, sukredin hatta, ben 5 defa gelen anathemanin 4 konserine gitmis olup bi kre bile sleepless dinleyememis insanlar biliyorum (kendisi allahtan izinde!, koyardi terligi kafama heaha)[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 21 Ağustos 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
iyi güzel de 10 defa orphaned land ve anathema getireceklerine daha başka birşeyler getirseler daha iyi olacak sanki ya...yani elimizdeki de güzel eskiden kimse gelmiyordu şimdi bir sürü konser oluyor ancak farklı gruplar da gelmeli artık.
Mukemmel bir yakla$ım[signature][hline]:rock:Touch Of Evil:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 21 Ağustos 2004 20:48 tarihinde demiş ki:
buna bulup bunamak deniyo biliyosun dimi norton :)

bu gruplarin boole geldiklerini goren dier menejerler de turkiyeyi potansiyel musteri olarak gordugu zaman cok grup gelicek

yetinmesini ogrenin, sukredin hatta, ben 5 defa gelen anathemanin 4 konserine gitmis olup bi kre bile sleepless dinleyememis insanlar biliyorum (kendisi allahtan izinde!, koyardi terligi kafama heaha)

hayır gelmesin falan demedim tabii ki güzel birşey ülkemizde konserler düzenlenmesi ancak farklı ttalar da denese organizatörler artık diyorum yoksa neden gelmesini istemeyeyim ki herhangi bir grubun türkiye'ye (ha grup korn'sa tamam elimde katanayla kovarım buradan o başka:))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...