Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZAGA ne zaman başlıyacak

Siamon

Öne çıkan mesajlar

Tipe bak biz sanki burda zaganın iyi kötü oldugunu tartışıyoruz.
Gereksiz yere mesaj atmayın Başlıgı bidaha okuyun Zaga ne zaman baslıyacak yazıyor. Zagayı tartısalım yazmıyor. Fikirlerinizide kendinize saklayın yok ben sewmıom irenc falan gibisnden bize ne senın sevmemenden lan. Sınırlendırmeyın adamı alalal[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 21 Ağustos 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
Fikirlerinizide kendinize saklayın yok ben sewmıom irenc falan gibisnden bize ne senın sevmemenden lan. Sınırlendırmeyın adamı alalal

yakışıyomu böyle fevri ve seviyesiz tepkiler? ne alaka de geç sanane arkadaşım, nereye ne yazıcağımı sana mı sorcam?
ne adamlar var ya, ne bu sizin içinizdeki sinir nefret tohumları anlayamıyorum, biraz terbiyeli hoşgörülü olamaz mısınız? olamıyo musunuz?[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

Senin yaptıgın da terbiyesizlik ama farkında degılsın.
Gelip Ortaya bi nevi b.k atıp gidiyosun.

Bir insanın sevdigi deger verdigi bir şeyi diger bir insan gelip sebepsiz yere B.k atıp giderse elbette sinirlenme durumu olur.

Senden daha iyi biliyorum ben terbiye, ahlak gibi durumları merak etme ama adamına göre işte.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

bu şovanist tavrınla seninle pek bişey tartışılmaz, benim 3 satır yazımla adam olmadığımı anlayabilecek kadar muhteşem bi insanmışsın, ben sana cevap vermiyim hiç zaten cevabım da yok, hiç konuyu lastik gibi uzatıp topiği kirletmenin anlamı da yok zaten.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

Bak güzel kardeşim Okan Bayülgenini ve programını sevmiyebilirsin hatta nefret bile edebilirsin. Ama gelip hiç alakasız bi konuya sadece adı geçiyor diye
"Böeaak İreniyom ben o yer bilmemnesinden" diye laf edersen bu senin hakkında bazı kişilerin fikir sahibi olmasını sağlar tıpkı benim senin hakkında bazı şeyleri düşünmemi sağlaması gibi.

Uzatmaya gerek yok dogru.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...