Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LOTR - Battle for Middle Earth Online Sorunu

kithnoss

Öne çıkan mesajlar

Merhaba ,
İçimdeki LOTR aşkı pörtledi ve 4-5 yıl sonra tekrardan oynamak istedim , aslında ciddi ciddi ilk defa oynuyorum , eskiden arkadaş arası geyik olsun diye filmini izledikten sonra oynardık.
Gittim orjinal CD sini aldım , Ea server larda oynarım diye , fakat her seferinde couldn't connect hatası alıyorum ( ilk yüklediğimde log-in oluyor fakat bu seferde faild to connect chat room gibi bir hata veriyor oyunları göremiyorum ) . Sorun ne olabilir acaba çözemedim ?
Laptopumda sorun yok aynı bağlantıyı kullanmama rağmen sorunsuz girip oynuyorum. Bi fikri olan var mı ? Hamachi falan sorun yaratıyor desem , herkes hamachiyle oynuyor kimsede sorun falan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
17 Ekim2010 'da bu oyunu almışım , 2011'de kapanmıştı EA serverları bildiğiniz gibi :)

BFME duygularım depreşti tekrar , her ne kadar sevmesem de BFME2 Rise of the Witch King mi alıp oynasam diyorum

Online oynanıyor mu hala acaba bilen var mı ? Serverlar kaç yılına kadar açık kalacak acaba EA tarafından ?

Var mı oynayan aranızda online ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
kithnos_1 said:

17 Ekim2010 'da bu oyunu almışım , 2011'de kapanmıştı EA serverları bildiğiniz gibi :)

BFME duygularım depreşti tekrar , her ne kadar sevmesem de BFME2 Rise of the Witch King mi alıp oynasam diyorum

Online oynanıyor mu hala acaba bilen var mı ? Serverlar kaç yılına kadar açık kalacak acaba EA tarafından ?

Var mı oynayan aranızda online ?

serverlar kapalı bildiğin gibi.

gamerangerda aktif komünitesi var 1'inde 2'ninde expansınında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...