Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon's Call (Browser)

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

said:
- Jobs:
There are 7 jobs but there are only 3 types of jobs:
+ Gain a lot of EXP but low $ (Arena, Weapon Shop)
+ Gain a lot of $ but low EXP (Market, Auction House)
+ Gain both normal! (Others)
EXP and $ is calculated by your level, time you tend to spend on and type of job you choose to work on.

arena limit bitmek uzere. birazdan biracagim weapon shop'da 12 saat isbasina.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 150 ap in yanına(pazarları 30 ap extra geliyor) netcafenin dediği gibi 30 ap honorla alabilirsiniz, birde netcafe onu yazmayı unutmuş snrm günlük 10 ap goldla alabilirsiniz level e göre fiyati artıyor sanırım.

Birde reset zamanları işinize yarıyabilir.
tr saatine göre
Ap 9:00
arena reset 01:00
instance reset 19:00
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda level 50 oldum nick anron başvurun ulan alıcam hepinizi :D

not : Smoothmage,KenC gibin aktif uzun zamandır bekleyen ve 27 levela ulaşmış arkadaşlara öncelik tanıyıcam app sayısında bir sınır var cünkü onları bitirip hemen yenilere hız vericem ki bu zamanda onlarda 50 olacağı için hep beraberden abanıcaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arenadaki title lari cozemedim ya, bende private soldier gozukuyo, bazilarinda gladiator.

title bolumune girdim gladiator falan diye bisey de bulamadim orda, bunlar nasil olmuslar anlamadim.

butun gladiatorlele duello atiyorum hirsimdan

bi de bu honor pointlerle ne yapmak lazim? 2k honor oldu.xp mi alayim? gem mi kasayim nedir en mantiklisi?
Sosyal ağlarda paylaş

credit puanina göre title atlıyosun, creditte sıralamada senden yukardaki kişileri yenerek onun yerine geçiyosun aranızda ne kadar sıralama farkı varsa o kadar credit kazanıyorsun.

titlede dandikten iyiye doğru

-100 - 1 gladiator
0 - 100 private soldier
101 - 200 elite scout
201 - 400 second Lieutenant Knight
401 - 700 centurien
diye gidiyor

Gemleri sadece silahlar için kullan, armorlara upgrade bastınmı dungeon itemleri haricinde sadece defans veriyor
honor pointlerle 30 ap al günlük, kalan honorlada exp al, gemleri questlerle yada drop olarak bulursun yada goldla trade eden kişilerden satın alırsın bence geme honor vermeye gerek yokki honorla almaya kalkınca baya pahalı bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gireyim bari oyun aslında 1 ay önce kadar biraz oynamıştırm ..şimdi devamm ediyim lvl 40 küsürdüm sanırsam..

nick im "Wezeir" )(lvl47) lütfen herkeş eklesin friend liste de grup halde oynayalım..şu oyunu gari..
bi de guild kurmuştum..ama reel para olmadan guildin ilerlemesi zor gibiydi...
nese hadi bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...