Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dizi tavsiyesi

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

rubicon,sons of anarchy ve the shield'da karar kıldım. the shield'ın ilk sezonunu epey uzun bi süre önce izleyip beğenmiştim zaten,sonra bişeyler oldu bıraktım,devam edeyim ona. diğer ikisinin de ilk bölümlerini izledim , bayaa tam benliklermiş. :) sağolun tavsiyeler için.

ha bu arada fringe'i denedim daha önce.x-files'ın tüm sezonlarını izlemişliğimden mi bilemicem artık ama fıs geldi nedense :p
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Anubisath said:
şuan sadece dexter ve breaking bad'i takip ediyorum,malum breaking bad de tatilde. bana sürükleyici , müptela edici , her bölümünü merakla bekletici(?) , drama-crime-thriller türevi diziler lazım. tabi eğer şiddetle tavsiye edilcekse diğer türevlere de açığım.

Rubicon
Damages
The Shield
Sons of Anarchy
The Wire

the wire sona koyulur mu abi. direk the wire.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

arcane said:

Anubisath said:
şuan sadece dexter ve breaking bad'i takip ediyorum,malum breaking bad de tatilde. bana sürükleyici , müptela edici , her bölümünü merakla bekletici(?) , drama-crime-thriller türevi diziler lazım. tabi eğer şiddetle tavsiye edilcekse diğer türevlere de açığım.

Rubicon
Damages
The Shield
Sons of Anarchy
The Wire

the wire sona koyulur mu abi. direk the wire.

Sevme ihtimaline göre dizdim. İlk mesajdaki istekler göz önünde bulundurulursa wire yazmasam bile olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...