Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bazen...(veya bazan)

Zerokull

Öne çıkan mesajlar

Anlam veremediğim bir acı var içimde kalbim acıyor desem yalan olur. Sarsılıyorum sanki
isim koyamadığım bir acı beni parçalıyor. Bilmiyorum belki içimde bir şey benim organlarımı
kemiriyor ben farkında olmadan sonrada sızlıyor içim onun acısıyla.
Bazen boşluklara düşüyorum sonsuz uçsuz bucaksız. Hiç durmadan ansızın o kapı çıkıyor
önüme sanki hayatımın manası gibi duruyor orada bazanda düşüyorum hiç durmadan... Hayat boş
geliyor gözüme bir an sonra bir kapı çıkıyor bu seferki o kadar parlak değil ama biliyorumki o
parlak çıkış kapısına giden ara bir yol. Soruyorum kendi kendime acaba yaşamımı sürdürmeme neden
bu mu?
Açılan kapılar biten sonların hiç biri aynı değil sanki aynılar aynı işlevleri görüyorlar
ama aynı değiller. Değişiyor hepsi aynı yükseklikte farklı farklı karşıma çıkıyorlar. Bazansa biri
kapıyor kapısını diğeri açıyor. Açılmayan kapıları kırasım geliyor. Ama kıramıyorum biliyormki oda
bir gün parlıycak.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

merabalar

şöyle genel bir bakış yapıyorum berkant

"isim koyamadığm bir acı" yerine ismini koyamadığım bir acı olsaymış daha bir güzel olurmuş bence.
"ben farkında olmadan sonrada sızlıyor" burada kelimelerin yerinin değişmesi lazım.
"sonsuz uçsuz bucaksız" zaten aynı anlama gelen kelimeleri arka arkaya kullanmak gereksiz olmuş.
kapı nerede? neden bir anda düşmek kelimesi kullanılmış?
"bir an sonra bir kapı çıkıyor " çok fazla bir kelimesini tekrar etmişsin
"biliyorumki " ki ayrı yazılmalı
burada bir devrik cümle var.
"Açılan kapılar biten sonların hiç biri aynı değil sanki aynılar aynı işlevleri görüyorlar
ama aynı değiller" bu cümleyi anlamış değilim. aynı yerine benzer kelimesini kullanabilirdin. aynı sözcüklerin tekrarı okuyucuyu bayabilir
"biliyormki " ki ayrı yazılmalı

hemen kısa bir yorum yapayım.
parlayan oda , kapı , düşme bu kelimeler arasındaki bağıntıyı kuramamışsın gibi geliyor bana. en azından ben anlayamadım.
saatten yüzünden olabilir doğrudur.
anlam veremediğin acıdan giriyor , kapılardan çıkıyoruz
anlam bütünlüğü yok

diğer yazılarını bilmiyorum o yüzden bir şey diyemeyeceğim
daha iyisini yazabilirsin[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...