Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhabbet Kuşu Aldım (2 Tane)

nicotinee

Öne çıkan mesajlar

said:
bega, 09 May 2003 18:14 tarihinde demiş ki:
yok yaa bütün terasa pislemiş... kedi temiz bi canlı bile olsa benim ev ark.ın baktıı kedi ne derece temiz olur ki..
çekmeyen bilemez. o derece yani.[hline]*if love was red then she was colorblind*

terasa uygun bi yere genis bi kutu icinde temiz ince kum koydunuz mu ? eger kum bulamzsa gider bir paspas filan arar bulur onun uzerine yapar ya da yaptiktan sonra onunla ustunu ortmeye calisir. kedi burnu hassastir hic hoslanmaz kokusundan. bi kum ayarlayin hayvana.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

cok tuy dokecek. alirsin bi firca tuy dokme zamaninda fircalarsin dort kose olur. bi de bizimki elektrik supurgesinden cok hoslaniyor. temizlige baslayinca yanasiyo guvenli bir mesafeye. cesit cesit sekil ve hareket yapiyo yanastirsin diye. hem korkuyo hem istiyo. bir emdiriyorum bunun tuyleri dusuk emis gucunde ohhhh ondan iyisi yok.

yaw ne 200 dolari git kap bi kedi sokaktan zaten sokaktaki kediler bakilmayip atilan cins yavrularin bilmemkacinci nesil melezleri her renk her sekil var. ayni sey kedi dedigin.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

yeterince sevilen her kedi cok sirin olur. bana artik benimki dunyanin en sirini gibi geliyo. sevdikce parliyo kerata.

kap bi tekir sokaktan yavru. hem birini kurtarmis olursun, hem elinde buyur, hem 200 dolari hayvanin baska ihtiyaclarina harcarsin, hem de iran irak kedisinden HICBIR farki olmaz. sevgi ve eglence, varyete mevhumlari acisindan. erkek kedi alirsan zaten belli bir olgunluga erisince hepsi kucuk sirin kaplanlar gibi oluyo topcuk gibi, boyle biyiklari filan cok yakisikli oluyor.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 09 May 2003 17:44 tarihinde demiş ki:
Hayatta en korktuğum hayvan kuştur. Allah korusun uçarken cırk diye bir dalsa gözüne adamın anında bakarkör olur insan.

eheh çok fazla Hitchcock filmi izlemişsin galiba :-P
neyse o kadar korkuyosan onlardan bi gözlük takarsın olur biter, cama yapışırlar saldırdıklarında ki zaten muhabbet kuşları parmak gagalamaktan başka bişi yapmıyorlar :-) :D :-P[hline]®©
Sosyal ağlarda paylaş

benim ilkokulda papağanım vardı
annem yıkarken banyonun penceresinden kaçırdı
sonra köpek aldık, baya bi sene ölmedi, rekor kırdı, sonra otobüs ezdi
sonra muhabbet kuşu aldık 2 tane
tatile çıktığımızda kapıcıya emanet ettik, bi geldik aç bırakmış dangoz adam ölmüş 2side
sonra 1 tane daha aldık, onuda temizlikçi ceyranda bırakmış, o da öldü soğuktan
en son aldığım muhabbet kuşunuda sivrisinek yada değişik bi böcek sokmuş, kuş şişti şişti patladı öldü
artık hayvan almaya korkuyorum ama yakında labrador cinsi köpek alıcaz, şimdiden allah rahmet eylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
someone, 11 May 2003 00:34 tarihinde demiş ki:
tatile çıktığımızda kapıcıya emanet ettik, bi geldik aç bırakmış dangoz adam ölmüş 2side
en son aldığım muhabbet kuşunuda sivrisinek yada değişik bi böcek sokmuş, kuş şişti şişti patladı öldü
artık hayvan almaya korkuyorum ama yakında labrador cinsi köpek alıcaz, şimdiden allah rahmet eylesin.

sevip iyi bakmazsaniz sevmeyene emanet ederseniz, ailenin bir bireyi degil de "kucuk hayvan" statusuyle bakarsaniz olacagi odur.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
someone, 11 May 2003 00:34 tarihinde demiş ki:

sen alma bısey :)[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...