Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık SWG vede Ultima Osi Accountları

SeLDoM

Öne çıkan mesajlar

[b]Selamlar,
İkiside kendime ait olan Star Wars Galaxies vede Ultima Online Osi Accountlarımı satıyorum

[b]SWG Account

Accountun içinde Chimerea serverında bulunan 1 adet Officer vede 1 adet Trader char mevcuttur. Karakterler serverda bilinen bir guilddedir vede Rebel dir. Trader Neutral dır.En iyi Rebel PVP guildindedirler.Karakterde yeterli para vede Item mevcuttur. Bir sürü decoration Item ı vardır. Veteran 7 senelik Chardır. Ayrıca karakterde Medic vede Jedi için gerekli her türlü item ve materyal bulunmaktadır. En iyi General rank saber crystal mesela.. Bir sürü Tune edilmemiş Capped silah mevcuttur vede bir sürü en iyi kalite değişik armorlar mevcuttur.

OSI Account[/b]
Accountta 2 ayrı Legendary char mevcuttur.İkiside mavidir. Legendary olarak bir char tamer-mage diğeri de paladin-archer dır.Yaklaşık 15 milyon parası vardır bir sürü No mana elbisesi vede silahlar mevcuttur.Her şekilde iki char da alanı tatmin edicek item vede silaha sahiptir.Eclipse serverındadır 2 charda.Küçük Castle ı vardır iki charda orda park etmiş durumdadır ve otomatik ödememdedir ev için.

Bu iki accountu satıyorum bana isterseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz iki oyun accountuda açık durumdadır şu an.

Sevgiler..[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...