Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara!!!!!!!!!!

darkness_dream

Öne çıkan mesajlar

bu hikayeyi bi sitede okumustum:
bir genç delikanlı varmış.ve bir kıza aşıkmış.kız zamanında bu gençten ayrılmış.ayrılma nedeni ise kızın en yakın arkadasıda bu gençe aşıkmış.ve kızda en yakın arkadasını kaybetmemek için gence hiçbir açıklama yapmadan onu terk etmiş.
ve bigün iskele bu iki genç karsılaşmış.vapura binmişler.genç, kızın yanına oturmuş ve sigara paketinden bir tane sigara uzatmış kıza.kız pakedin içinden bir tane sigara almış.genç önce kızın sigarasını sonrada kendi sigarasını yakmış.ve kıza sigara neden çok seviyorum biliyormusun??çünki bana seni hatırlatıyor demiş.kız şaşkınlıkla gence dönüp nasıl yani??diye sormuş.gençte:çünki sigarayı sana benzetiyorum demiş.seni yakıyorum ve seni içime çekiyorum.seni her içime çekişimde beni herdefasında daha fazla zehirledigini hissediyorum.küllerini döktügümde kaybolup giden anılarımızı hatırlıyorum.ve seni her söndürüşümde hayır söndürme diye bagırmanı bana yalvarmanı bekliyorum.ama hiçbir zaman bu olmuyor.ve sen herdefasında seni yakmamı yeniden alevlendirmemi bekliyorsun.ve herdefasında yakıyorum.hiç birbitmiyorsun.işte sigarayı bundan dolayı çok seviyorum demiş.kız genç adamı dinlerken bir duygu yogunlugu içine girmiştiş.genç adam kıza dönerek nediyorsun??diye sormuş.kız artık kesin bir karar vermeliymiş.en yakın arkadasımı yoksa aşık oldugu bu genç adammı??ve kız genç adama dönerek sana hiçbirsey hissetmiyorum artık diye karsılık vermiş.ve vapur iskele yaklasmak üzereymiş.iskeleye inmişler.ikiside oandan sonra tek bir kelime bile konusmamış.kız giderken geç adama sarılmış.fakat genç adam kolunu bile oynatmamış.ve ikiside hızla uzaklaşmışlar.kız işyerine varmış.ve aradan bir kaç dakika geçtikten sonra cep telefonuna bir mesaj gelmiş.mesaj aşık oldugu o gençtenmiş.mesajda hep bu anı bekledim hayatıma artık buna göre bir yön çizecektim yazıyormuş.kız düşünmüş neolabilir nedemek istemiş diye.ve ardından bir mesajdaha gelmiş genç adamdan.hep bu anı beklemiştim hayatıma yönvermek için.sigarayı bıraktım.
SON[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 14 Ağustos 2004 17:17 tarihinde demiş ki:
bırakınız şu mereti ve bu angut abi gibi sudan sebepler aramayınız, salıcakla kalınız
süper sölemissin[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

sigara adamlara sizi öldürmeleri ve zehirlemeleri için para vermekten başka birşey değil resmen aidsli biriyle ilişkiye girmek gibi saçmalık[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bazılarının sigara kullanmaya böyle salak saçma anlamlar yüklemesi, sigarayı dostu gibi görmesi kadar manasız bişey yok ya[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...