Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

kaçırdığımız birşey olmalı. ikinci görevde necro ghost hero'u yendim 100 tane sentinel'im kaldı sonra son görev aktif oldu herifin orduya bakıyorum her yaratıktan LOTS var DEADLY yazıyor açıklamada. rezilliğin son nokta walkthrough'A baktım healer mealer diyor, bende yok öyle şeyler, healer tipli biri var da gidip dmg veriyor hatunlar. bi de sadece tek fort'dan asker çıkarabiliyorum bunu da anlamadım, eskiden her fort'dan çıkmıyor muydu? hero'm nereye yakınsa oradan mı çıkıyor, olay nedir anlamadım nasıl tutorial lan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun basinda olabildigince az yaratik kaybedin neutral'lara. normal'de hic kaybetmemeniz lazim aslinda. gerhart son boss oldugu icin o campaign'deki normal deadly olmasi. deadly yenmeniz gercekten zor, ama imkansiz degil. uzerinde high yazana kadar ordu toplaman lazim. ama cok adam kaybetmissin sanirim :)

haven'daki healer'lar vestel diye geciyor. sister'larin upg'leri. faction ability'yi iyi kullanmak gerekiyor combat'lerde. bir de hero'lariniza ne skill'lar aldiniz? might hero'su da olsa holy magic'ten heal ve mass heal edinin. bir de regeneration alabilirsiniz earth spells'den.
might hero'su icin de oncelikli alacaginiz skill reinforcement. savasta one atacaginiz unit'e turn basinda atin. ona atmazsaniz, korumak istediginiz biri varsa, karsida range varsa(genelde sizin ranged'inize veya caster'iniza dalarlar) atin.

bu sistemle adam kaybini sifira indirirsiniz. ben hard'da boss fight'lari bile trivial geciyorum oyun suresinde adam kaybetmedigim icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aynı mantıkla hareket etmek istiyorum, zaten HOMM3 ten beri en belirgin taktiğim ilk başta asker kaybeceğim kavgalara girmeyip, gerekirse bir iki turn sonra gelmektir monsterların yanına..
Ama easy de oynuyorum, haven campaign 1 de, sürekli iki taraftan hero saldırıyor, eninde sonunda askerim bitiyor !
Oyundan soğudum
Sosyal ağlarda paylaş

sehirlerden recruit yapabiliyosun. fort'lardan recruit yapabilmen icin etrafta dwelling olmasi lazim. fort'a bagli hangi dwelling varsa, o yaratiklari oradan cikarabilirsin.

3 cesit dwelling var.
core creature
elite creature
champion creature dwelling.

birinci, ikinci, ucuncu siradaki yaratiklar icin dusunebilirsin. fort'a bagli bu dwelling'lerden biri yoksa, fort'tan recruit yapamazsin. eger varsa, kalede biriken yaratiklari da fort'tan alabilirsin(ayni dwelling'den olanlari).

yaratik alirken h3 gibi her kalenin farkli havuzu yok. tek bir yaratik havuzu var. alinabilir yaratiklari toplu halde gosteriyor. x kalesinde alirsan, y kalesindekileri de almis oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

abi yanlis bi' sey var orada ya :D easy'de yenilmiyor olman lazim onlara. nasilsa ilk act, bastan basla bence. rush yapmani istiyor olabilir, direkt rush yap kalenin birine.

Haritanın 3 ayrı köşesinde kale var, rush ile birine ulaşabilsem diğerlerine gücüm kalmaz.. neyse olmadı başka bir campaign oynıyadurayım şimdilik..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...