Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Cleric L50 elite set - fenris spatalos

Allura

Öne çıkan mesajlar

su transfer işleri beni iyice soguttu oyundan . iyi bi teklif olursa chari satip oyunuda birakmayi dusunuyorum. charla ilgili bi kac ss koyuyorum ilgilenirseniz ozel mesaj atarsiniz.

-20m civari para bankadada 105k ap itemi mevcut
-butun ap stigmalarini hatta II. seviyelerini bile aldim
-19x Crusader token (daily ap questinden gelen item)
-bankada 7k dan fazla stigma shard var
-bankada ve inventoryde bi suru para etcek ıvır zıvır var . ( 500+ major stone - 500+ blue balaur - + 40-50 tane hp 85, magic resist +12 ) 300+ ap hp pot , 700+ ap flight time pot

ote yandan perentoda bi twink rangerim var 37lvl 10-15m parasi var ustunde

800-900 arasi bişey dusunuyorum ama o fiyata gitcegini pek sanmam..teklifiniz varsa ozel mesaj yollayin uygun bir sekilde anlasiriz.

Sosyal ağlarda paylaş

killer sen su oyundan biraz anla ya nee 400-450 si fenrisli char 400 eder serverına bakma sen onun ayrıca elyoslarda nolmuş ? char ful lzaten extra bişey yapılmıcak ki şu chara 50 elite seti var bu charın
ederi bence 750-800 bence oda minimum

not:elyos tarafında olmasının bu chara dezavantajını soylermisin?char serverda tanınmış en ünlü 2.inci chardır cleric olarak
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyundan mı anlıyayım ? güldürme beni ben onun gibi 2 hesabı sattım halende oynuyorum alıcılara sor toplam 110m kinnah üzerinde para satmışımdır. Ben isterimki git 5000 tl ye sat ama demedi deme satamazsın o fiyattan. Gönül isterki 700-800 veren keşke olsa ama çıkmaz ben bunu söylemek istiyorum sana.

Ayrıca ırk olarak ne fark var demişsin charın spatalosta düne e kadar %92 elyostu geçen hafta abyss top komple elyos tu doğrumu ? 4 kale yapıyorduk geçen hafta son 2-3 gündür girmedim durum nedir bilmiyorum. Oyungezer var asmo tarafında alan kişi de oraya girebilir türk lejyonu istiyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

kardes zaten dedigim gibi o fiyata satilmicagini bende biliyorum. whoisme kimdir tanimam ama dedigi gibi fenris charlar 400den fazlaya satiliyo. yani etrafimda baya var satan. sonucta emek bu bi sekilde uygun fiyata saticam hayirlisi bakalim beklemedeyim.
spatalostaki elyo coklugu falan filan umurumda deil sonucta biz pvpye ciktigimizda baya eglenirdik. bu transfer dalgasinda butun arkadaslarim perento serverina gecti . tatildeydim ilgilenemedigim için ben kaldim spatalosta. birazda yanlizliktan can sıkıntısından satiyorum chari.
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

ben oyundan mı anlıyayım ? güldürme beni ben onun gibi 2 hesabı sattım halende oynuyorum alıcılara sor toplam 110m kinnah üzerinde para satmışımdır. Ben isterimki git 5000 tl ye sat ama demedi deme satamazsın o fiyattan. Gönül isterki 700-800 veren keşke olsa ama çıkmaz ben bunu söylemek istiyorum sana.

Ayrıca ırk olarak ne fark var demişsin charın spatalosta düne e kadar %92 elyostu geçen hafta abyss top komple elyos tu doğrumu ? 4 kale yapıyorduk geçen hafta son 2-3 gündür girmedim durum nedir bilmiyorum. Oyungezer var asmo tarafında alan kişi de oraya girebilir türk lejyonu istiyorsa.

birde bunun gibi olan charları linklermisin? 110m kinah sattıgının, char satmakla ne alakası var?
Sosyal ağlarda paylaş

"not:elyos tarafında olmasının bu chara dezavantajını soylermisin?char serverda tanınmış en ünlü 2.inci chardır cleric olarak" bunun anlamı nedir? ırk farkı mı? ben bu cahr icin dedim yazdıklarımı oku sonra yorum yaz ? killer yanlış anlamanı duzeltirsen sevnirim suanki sorum asıl bu. 110m mi ne artık onu tek charlada yaparsın ne alakası var ;) kaytarıcaksan artık hiç mesaj atma ugrastırma
Sosyal ağlarda paylaş

önce kelimelerine dikkat. git sat kardeşim satabiliyorsan burada alıcı çıkmaz.. hadi bakim.. patiden aion oynayan kimse yok varsada 2 elin parmak sayısından az. Adamın avukatımısın 110m tek charda zor değil ki lol. Ayrıca dezavantaşı ne biliyormusun !!! biz günde 4 abyss instance yapıyoruz asmolar 1 tane. hiç bir serverda şuan perento biraz hariç asmoların üstünlüğü yok. bu farketmez alıcı asmo olacaksa asmo alır. Sen kendi dalgana bak ve kullandığın sözcükleri özenle seç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...