Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedime köpek aşısı yaptılar ya

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

2 tane siyam kedim var Madam Cury ve Kaptan Custo adında cury daha sütten yeni kesildi karma aşı yaptırmak için istanbul haydarpaşa hastanesinin yanındaki bir hayvan hastanesi ne götürdüm stajer öğrencilerde vardı ben hayvana karma aşı yaptırcam dedim kedi kucağımda o sırada adam verdi ilacı gittim aldım aşıyı yaptılar çıkarken adam ayy bu kedimiydi ben köpek ilacı verdim dedi gelde dumur olma hayvanın allahtan hiç bir şeyi yokh şuan dikkatli olun demek iöçin açtım bu konuyu
buyrun buda benim kedinin resmi

Mübarek bir hayvan dır yaw Kaptan custo Madam cury nin resimleri ilerde geliyor custo şuan 4 aylık oldu bu resmi 1.5 aylık ken

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 04 Ağustos 2004 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 04 Ağustos 2004 15:19 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj RedallHoor tarafından 04 Ağustos 2004 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

yok bole bısey ya ztn bellı stajer yanı bıde aa b kedımıydı demesıde sasırtıcı bır unsur yane herıf ya kordu yada gozlerı bozuk gozluk takmamıs tabı bozuk derken herhalde gozelr 7 flndı mıyop bıde ohannes yanı ayrıca cok sırın bı kedın var...=)[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
Who am I?!?
"Kontrolsüz güç, güç değildir." Obi-Van Pirelli
"Reklamlar bitti"
Sosyal ağlarda paylaş

Şirindir benim custom :) oyy canım benim ya Bu Arada dikkatli olun arkadaşlar çoğu resim gördüm ufacık kedileri yıkıyorsunuz 1.5 yaşında yıkamaya başlayın hayvanı ilk kedim bu yüzden öldü hayvanı hasta edersiniz ufak bir öneri hayvan 1.5 yaşına gelene kadar ıslak mendillle iyi ce temizleyin sabır ve titizlik
Sosyal ağlarda paylaş

aa kedimiydi ne demek ya lol ahaheha abi kediyle köpeği ayırt etmek için bu işi okumak lazım değilki inşallah olmaz kedine birşey çok sevimliymiş[signature][hline]|-_-|
have no fear,vlad is here! -vlad
Hakan yarinki maçta forma giymeyecek.Çiplak oynayacak-Cmylmz
o zaman geldiimii gazlaa gitsiin..
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

Bide veteriner olcak o zaman stajer e yapcak tek bişe kalı bu arada kedin gerçekten güzelmniş gerçe kedileri sevmem çünkü kendilerini sevdirtmezler

Stajere:
:tebrikz:[signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
:tebrikz:
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

O stajerliği bitirip veteriner olunca çok can yakıcak :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...