Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadise Konserine Gitmek için Hazırlanırken Ac Dc Dinlemek

Tenekeadam

Öne çıkan mesajlar

gecko said:

ayrın men izlerken öyle demiyordunuz ama

iron man de baya kötü bir filmdi (eğer son çıkan filmi diyorsanız) klişe amerikan aksiyon filmi.

"filmin sonunda kahramanımız aslında diğer süpersonik hatunun yanında ikinci planda kalan ama gizliden gizli kahramanımızın aşık olduğu hatunu öpecektir fakat sidekick gelir bir espiri patlatır ve hep beraber ih bin ih bin diye gülerler" filmi

öte yandan bilim kurgu yapıyoruz diye de bilmin içine sıçmışlar afedersiniz. millet bir element sentezlemek için senelerce labda çalışıyor bu herif 1 günde evine kitapları destek olarak kullandığı bir hızlandırıcı kurup yeni bir element sentezliyor. yürü lan düdük. hani bilim kurgu filmlerinde var olan gerçekçi olmayan olaylarla komik olacak derecede saçma olaylar arasında ince bir çizgi vardır ya o çizgi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

gecko said:

ayrın men izlerken öyle demiyordunuz ama

iron man de baya kötü bir filmdi (eğer son çıkan filmi diyorsanız) klişe amerikan aksiyon filmi.

"filmin sonunda kahramanımız aslında diğer süpersonik hatunun yanında ikinci planda kalan ama gizliden gizli kahramanımızın aşık olduğu hatunu öpecektir fakat sidekick gelir bir espiri patlatır ve hep beraber ih bin ih bin diye gülerler" filmi

öte yandan bilim kurgu yapıyoruz diye de bilmin içine sıçmışlar afedersiniz. millet bir element sentezlemek için senelerce labda çalışıyor bu herif 1 günde evine kitapları destek olarak kullandığı bir hızlandırıcı kurup yeni bir element sentezliyor. yürü lan düdük. hani bilim kurgu filmlerinde var olan gerçekçi olmayan olaylarla komik olacak derecede saçma olaylar arasında ince bir çizgi vardır ya o çizgi işte.

o cizgi o cizgi dğeil ardeth, cizgi roman cizgisi.
medium'u kaldıramıyosan bulaşmıycaksın izlemiyceksin. az biel yaptı, keşke dahda cok abartsalardı.
Sosyal ağlarda paylaş

mantık aramak değil bu. fantastik dörtlüde adam çıkıp da "ben evrendeki tüm dilleri ingilizceye çeviren bir alet yaptım" deyince her ne kadar bu olaydan 10 kat bilimsel olarak saçma olmasına rağmen rahatsız etmiyor.

bu filmde bu hızlandırıcı inşa etme olayını 10 dakkalık bir rocky antereman sahnesine çevirince işin içine acınacak derece komik bir biçimde gerçeklik katmaya çalışıyor. adamların tavrı komik, "bakın isteyince oluyor gençler yaay"
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sene 2010 kötü, iyi gibi şeylerin relatif olduğunu bilmiyor musunuz hala.

kötü çünkü dinlediğimde sıkıldım.

dinleyip de sıkıldığım bir gruba kötü demeyip de ne diyeceğim yahu. çok müzikten anlayan biri sayılmam (bu lafım üzerine "belli zaten" diye şaka yapacaklar yan odaya geçsin bi geliyorum) o yüzden bir gruba kötü veya iyi dememi sadece o grubunun müziklerinin beni sıkıp sıkmaması ile ölçüyorum. ve genelde rock müzik dinleyen bir insan olarak (oldukça karışık bir yelpazede) AC DCden feci bir şekilde sıkıldım.

daha başka bir şekilde açıklayamam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...