Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noob boomkin

Karea

Öne çıkan mesajlar

bu is sıkıcı olmaya basladı onunde 4 ay olan adamları oyundan sgutmanın bi anlamı yok..

neyse moonkin de:

soft crit cap : 1575,5 - (int/3) int armory deki intelligence..
soft haste cap: eger shaman warsa 401 eger shaman yoksa 585
hit cap: 263 hit rating

hit cap>soft haste cap=sp>soft crit cap>over haste cap>over crit cap>> int > spirit

soft crit cap demek.. her lunar eclipse de starfire in kesin critlemesi demek..

soft haste cap demek.. wrath in kendi haste proc unla beraber 1 sn olması demek..

eger craft yapmayı planlıyosan.. t10 lardan once 2x t9 + merlin's robe + 245 cloth wrist + 264 cloth legs + 264 cloth boots.. boe olarak satın almayı dusunuyosan lady's bracers alkabilcegin en iyi wrist rs25 kesemedigini dusunerek..

rotasyon vs gibi soruların warsa

http://elitistjerks.com/f47/t66856-druid_balance_pve_updated_3_3_5_a/#Gear da acıklanmıs olarak duuyo ama dersen illa da sen anlat gelir anlatırım np

bu arada bi acıklama daha yukardaki prio list 1 rating uzerine yani 1 sp vs 1 haste, 1sp vs 1 crit rating.. yani

sarı slot un war undercrit capsin ama over haste capsin.. ve socket bonusun 7 sp-- 12sp 10 crit gemlemek cok daha iyi.. dusununce 4 sp kaybedip 10 crit alıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

çok saol screwy

şimdi 2x haste veren heirloom trinket kullanıyorum haste sanırım bi problem yok, 444 unbuffed haste var

ama ilginçtir sadece 20 hit olmasına rağmen hc lerde hiç misslemiyor nerdeyse , daha 3 gün falan oldu gerçi 80 leyeli raid yapamadım daha herhalde orda deli gibi missler
yada recount gg olmuş da olabilir artık bilemiycem
yada 5 manleri arada çaktırmadan deli gibi nerflediler hehe :D

3,7k falan oldu gs geceye 4k - 4,5k gs olur herhalde , haftaya da voa falan bişiler düşse 5k ya yakın gs olur

şimdi 20 hit var demiştim , sanırım soketlere hit abanmak en mantıklısı

rotasyon deyince de ,
feary fire + insect + moonfire basıp , sonra eclipse proclayıncaya kadar wrath spamlıyorum , sonra starfire
arada insect ve moonfire i up tutuyoruz , starfire da eclipse proclarsa wrathe devam vs sanırım , bide eclipse de moonfire stackleniyor sanırım ama emin değilim :P
malum hc lerde combatlar max 30 sn hadi bilemedin 1 dk sürüyor daha doğru dürüst anlayamadım bile :D

bunların dışında kaçırdığım bişey var mıdır ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...