Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

allahım bu forumda her gün
sırf müslümanım diye birileri bana cahil,köpek ve bunun gibi aşagılıyıcı şeyler kullanılmak zorunda mı ?
emir aldıgınız bi yer mi var bi sıyrılın artık inanmıyosanız inanmayın inanan adamdan sanane .
topiği açan arkadasa insanların inançlarından annesiyle babasıyla ilişkisinden sanane .
yok üstüme alınmıyorum ne havlıyorum nede cahilim .. yeteri kadar bilgi birikimim de var zekamı bilgimi kimseye de ispatlamak gibi derdim yok
ama "gül geç" değil artık yeter gercekten .
müslümanlar giremez gibi bir durum varsa forumlarda girmiyelim herkes rahat etsin .
Sosyal ağlarda paylaş

TanitciReklam said:

aklın yok mu nilep hidayeti arastırmayı bilmiyor musun.
Allah sana hidayet vermediyse akıl verdi.
ha aklım beni ateist ediyor diyorsan sen sadece beynini kullanan robottan baska bişey değilsin.
insanı insan yapan sadece akıl değil kalbidirde.

Tamam aklımı kullanıyorum ve herşeyi yaratan bir yaratıcının olması bana mantıksız geliyor. E kutsal kitaplar çelişen laflarla dolu, yeteri kısımlarını okudum, çelişen yerleri direk gösteren makaleler falan da okudum mesela. E tamam aklım var, kullandığım zaman Tanrı'nın büyük olasılıkla olmadığı sonucunu çıkartıyorum. Kalple ne alakası var onu anlamadım? Tanrı'ya inanmadan da mutlu olabiliyorum, Tanrı'ya inanmadan da insanları sevebiliyorum. Herşeyin sona ereceği ve bir hiç olacağımı düşünmem bunlara engel olmuyor. Ruhumda bir yaratıcı figürüyle doldurulmayı bekleyen bir boşluk yok ki, iyiyim ben böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...