Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japonca yazmak için yardım

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Selamlar saygılar. Yaa benim ufak bir problemim var. Bilgisayarda Japonca yazmak istiyorum. Ama klavye seçeneklerinde yok. Bunu nereden bulabileceğim hakkında bir fikriniz varmı?[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Varsa da ben denk gelmedim demektir. Araştırdım ama yazım hakkında herhangi bir bilgisye ulaşamadım.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoftun multilanguages pack ini download ederek kurman gerekmekte.[signature][hline][spo=sikayet] Adminler N"eden web sitelerini update yapmiyoruz?" sorusuna = "Paticikteki WEB sitelerinin yasar hala gelmesi icin motivasyon , yonlendırme ve dahada onemlisi insanlarin ilgisi gerekmektedir." cevabini vermişler.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...