Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gene anlamsız yörünge dışı meselesi

Riddler

Öne çıkan mesajlar

sevmiyoruz seni

kanka da degilsin zaten

ya da genelde turk milletine, az daha ozelde turk oyuncularina, daha da ozelde elemanin birine saydirdigin kufurlu mesaj serin nedeniyledir, o da olabilir. ucma nedenin hangisi emin olamadim, ama sevmiyoruz o kesin

birde acmayin artik paticik bolumune bireysel aglama topici cok rica ediyorum. once bir son attiginiz 3-5 mesaji gozden gecirin, birsey bulamadiysaniz bir admine pm atin ya da maille ulasin, birkac gun sonra hala cevap alamazsaniz tamam gelin acin basim ustune ama her login olamayan direk fake acip buraya aglamaya gelirse fazla oluyor

bu bolum bireysel ergenlik sorunlariyla ugrasmak icin degil ki, forumla alakali problemleri / onerileri konustugumuz ciddi olmasi ongorulen bir bolum, ona gore mesaj atin lut-fen

ha 'olay benim ozelimde degil, ben genel olarak hak ve ozgurluklerin pesindeyim, haksiz bu banler' mi diyorsun? o zaman bunu tartistigimiz, adminlerin de 5896sar kere fikir belirtmis oldugu 1598 tane topicten herhangi birine yaziver dusunceni

edit; fake acip nadasa birakan adamin banlendigine sasmasi da apayri konu tabii
Sosyal ağlarda paylaş

6 yıllık hesabım pati pette birinin petine laf attım diye cezalandı.

ciddi ciddi modlara laf sokulan başlıklar açılırdı da trollerdim anlamadan ama hakikaten nefr

rezaletsiniz ya baya feci bi şekilde, ama unique fake hesap açmanın tadı başka, ceza sınırlarında dansediyoruz hayat daha güzel adrenalin felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...