Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dk da dps sorunu.

Satanael

Öne çıkan mesajlar

BaaL said:

dk böyle bişey işte. kimse 3 spec'i de denemediğinden 2 post yukarda "unholy de dps'mi olur yav blabla" diyen arkadaş gibi saçmalıyor herkes.
dk'nın şuan 3 spec'i ile de 25 hc lk kesen adam mevcut.
elinde legendary olup blood oynayan unholy oynayan frost 2h oynayan adamlar var gayet, hepsi de 18k+ dps yapıyor. ama bu seni ilgilendirmediğine göre direk senin gear seviyene çekeyim olayı;
80 olduktan sonra -> (toc25->icc10->icc25) giyene kadar blood oyna, ki öyle yapmışsın heralde, hem kolay, hem gearsız dps yapabiliyosun bi yere kadar.
ama bu seviyeden sonra blood bitiyor. icc25->icc25 hc 7-8 boss arası mevcut olan 2 spec var : unholy 2h ve frost dualweild
unholy 2h spec'inde reaping 3/3 olucak ve rotasyon :
it->ps->bloodstrike->bloodstrike->scourgestrike->dc->-how-> ss->ss->ss-dc
bu spec için 245lik sigil'i kullan, sarı gemlere ctr-crit tak (bonus olan yerlerde) 26 expertise ve 264 hit yap, gargoyle'u cdleri açıp kullan, uzun fightlarda -PP gibi- bi fight başı bi sonu çıkar falan. bu kadar unholy.
frost ise 264-277 giyinince , str ya da arp gidebiliyosun, arp DBW - STS trinketleri alınca iyidir, arp gemleyip %90 arp civarını gecebiliyosun rahatlıkla.
it>ps>oblit>fs>hb prio yapsan yeterli gayet,pestilence glyph takıp gene diseaseleri blood runele refleshleyip her rotation da 5 oblit atmaca, unbreakable armor'u frost rune harcamadan (cd de iken) blood tap basıp kullanmaca falan dışında bi olayı da yok.
yukardaki unholy ile 10-12k frost ile 12k-16k dps yapılıyor icc25 de.
277 den sonra da
ya hc bryntoll-shadowmourne alıp 2h frost
ya shadowmourne alıp 2h blood
ya da gene üstteki unholy spec "legendary nası olsa vuruyo ne kasıcam adam spec'i"

baal öyle bi anlattın ki, gidip dk açasım geldi.

helal team
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

arp gemleme çok yeni yeni denen bişey. çok aşırı bi boostu yok ama yeterli arp değerlerine ulaşabilirsen 300-400 dps artıyor str gemlemeye göre. ben de bir iki eksik olmasına rağmen 300-400 dps artış oldu direk. arp food da yiyince %98 oluyor, bu şekil priority sistemi değiştirip oblit > all ,hesabı ilk olarak rune cdlerini yakıp diğer zamanlarda frost strike/hb basaraktan festergut 16200 saurfang 15850 dps çıkardım %25 buff ile, lk da 18k lara ulaşıyor aoe falan da işin içine girince.
şu rus : da mesela saurfang 19300 dps yapmış

Şaşılacak şekilde güzel dps çıkmış hard arp cap frosttan. Gayet güzel dk bilgileri, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben raidde, buff nedeni ile Frost oynuyorum, genelde legendary'li unholy dk ile başabaş gidiyoruz ancak raid harici unholy survivability inanılmaz olduğundan unholy kullanıyorum.

Hocam bişey sorcam senin GS kaç? elindeki silahlar ne? meraktan soruyorum elinde Shadowmourne olan bi Unholy Dk la başa baş gidiyosan seninde ortalama 6.3 civarında GS ve elinde 2 tane HC Swordun olması lazım bunlara sahipsen lafım yok ama bunlar yoksa yanlış anlama ama önümde başa baş gitsen yine inanmam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...