Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Oyunlarım Çıktı!

_mojo_

Öne çıkan mesajlar

oyunu yapıp bitirdek sonra oynarken çok güzel bir duygu hissediyorsun fakat yaparken biraz öflüyorsun,pöflüyorsun :).herşeye rağmen güzel bir duygu ama.[signature][hline]Team 18 Tarafından Hazırlanmış Oyunlar:
Castle Battle(Yeni)
1945:Final Fronts(Yeni)
Uzay-T36
sağ tuşa bas, hedefi farklı kaydet de, kaydet ve oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 12 Ağustos 2004 00:57 tarihinde demiş ki:
o zamanlar bu kadar visual developerler directx ler opengl ler vede gelişkin lib lerde yoktu ...
ama b.k atmayalım bencede fena degıl ama ucaklar sankı random dalıyolar mekana , oyuncu her ucagı patlatabılmek ıster bellı sıralar bellı formasyonlar ıster oyunu cok severse bunları ezberler falan o acıdan hafıf dagınık geldı ...
ama genel olarak şık ve guzel ,takdır ettım ...

neyle yazdınız ?

hakkaten neyle yadiniz? :)
Sosyal ağlarda paylaş

yapacak birşey yok bende oturup bütün gün bunlarla uğraşıyorum :).ama bu oyun o kadar güzel olmadı.can sıkıntısından yaptım bu oyunu :).[signature][hline]Team 18 Tarafından Hazırlanmış Oyunlar:
Pojo(Yeni)
Castle Battle(Yeni)
Uzay-T36
Sosyal ağlarda paylaş

Castle Battle(Yeni)
bu oyunlar buglar nedeniyle bakımda.diğerleri çalışıyor.[signature][hline] Ekibimiz Team 18 Tarafından Hazırlanmış Oyunlar:

1945:Final Fronts ve Castle Battle buglar ve türkçeleştirme çalışmalırı dolayısıyla bakımda.
Pojo(Yeni)
Uzay-T36
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler _mojo_
pojo'yu sevdim,ama kendi kendine oynama moduda olsa daha iyi olur.

birde sanıyorum pojo için network ile mutliplayer çalışmalarınız var onları en kısa zamanda tamamlamanızı dilerim.
2.....
google'da "Warblade"'i aratın size Uzay-Txx ile ilgili fikir verebilir

[signature][hline]www.asmworm.com

[Bu mesaj Criminal2 tarafından 14 Ağustos 2004 01:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...