Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahım Yeter!

sadbutTrue

Öne çıkan mesajlar

Yeliz Yeşilmen album yapmış hatta üstüne klip cekmiş bunun da üstüne kral tv de gunde1312312 defa yayınlanıyor ve ben her zapping yaptıgımda rastgelıyorum üşütmek üzereyim. Yeter artık bu muzik katliamı suikast planları falan düşünüyorum artık.

Yeliz Yeşilmen - Tat Beni.

İsme bakınız .. OFFFFF OF[signature][hline]..yeah..
Sosyal ağlarda paylaş

ne yani şimdi bukadınlardan mı hoşlanıyor?
ne güzel ortak ir noktamız çıktı... ben de lezbiyenim :)
ben de kadınalrdan hoşlanıyorum

en güzel sex birbiriyle anlaşabilen partnerler arasında olur...[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Yurdum pop müzik yapmaya çalışıp abidik gubidik şarkılarla sanatçı geçinen furyası yüzünden gelişemeyen ülkemdeki sevgili ve saygılı forum üyelerisizinle bi şarkıdan hatırladığım bi kaç dörtlükle bu durumun ne kadar içler acısı olduğunu anlatmaya çalışacağım

Şarkı Ebru Kaşar a ait

Düştük kalktık çoğu zaman
geldik buraya kadar
şartlar ne olursa olsun
sevdik sonuna kadar

şaştım kaldım bu işe
aklım ermedi
saygısızlık diz boyu
hiç sonu gelmedi

(parmaklar hemen önünde yeri gösterir)
Aşkımız buraya kadar

Allah için bu nedir kardeşim şarkımı bu şimdi bize acılarla dolu bi gençlik ve psikolojik sendromlar bırakıyorlar bu densizler gülben ergen gibi hülya yavşar gibi mustafa sandalye gibi ebru kaşar ve daha niceleri gibi gerek Türkçeyi katleden gerekse artık maksadını açıp olayı gerçek manada fantazi müziğe çeviren bu insanlardan iğreniyorum ama en çokta bize bunları dayatan medyadan nefret ediyorum bugün sibel can ibrahim tatlıses mahsun kırmızı gül gibi kişiler oldukları yere televole sayesinde gelmişlerdir Tanrı bunları cezasız bırakmayacaktır inanıyorum ki[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

abi yeliz yeşilmeni geç Altay diye bi tip var cok komik yaa

dostum dostum dostumm

(el hareketleri başlar)
arkada sample :D cıs tak cıstak :D

bide acayip itici bi tip var arkasına almış 4 5 tane adam dans ediyorlar Sarı saçlı teni hafif kara Öğk dedim o ne bide sırıtıyor iğrenç iğrenç pişmiş kelle gibi

türkiyede müzik anlayışı arkaya 2 cıstak sonra

benimki senınkine 10 basar hemde seni 100 e katlar gibi abuk sabuk sözler ve gelsin şan şöhret 2 gün sonra unutul bu ülke sanatcılarının değerini bilmiyor...

SİE[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...