Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karalama

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

Masanın başında oturmuş ard arda tuşlara basıyorum,tuşlar harflere,harfler kelimelere dönüşüyorda ne içimdeki ateş sönüyor ne öfke diniyor.Mor ve ötesi'nin Bir derdim var şarkısını dinliyorum.Herkesin dertleri var.İçim çağlıyor neden,niye bilmiyorum,masamdan kalkıp hemen karşı masada oturan adama saldırmak istiyorum,adam...babam,oysa ne kadar severim onu,taparım hatta ona,ama öfke işte.Klavyeyi yerinden söküp savurmak istiyorum,ey tuşlar boşaltın öfkemi yada,ben boşaltıcam üstünüze tüm hiddetimi...[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

şu soruya cevap verir misin?

Oykunun kahramani bir genc kiz. Bu genc kiz, kendi annesinin cenaze toreninde daha once kim oldugunu hic bilmedigi bir genc adamla karsilasiyor. Bu genc adam kizin ruyalarinin adami ve kiz gorur gormez adama asik oluyor. Aradan bir kac gun geciyor. Genc kiz kizkardesini olduruyor. Polis neden ldurdugunu sordugunda, genc kiz cevap veriyor?
Kizin kizkardesini oldurme sebebi nedir?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

o çocuğu tekrar görebilmek için mi?

yani şimdi kız adamı cenazede görmüş ya şimdi birinin daha cenazesi olursa kız o çocuğu tekrar görebilecek bu sefer yanına gidip konuşabilecek?[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 12 Ağustos 2004 14:41 tarihinde demiş ki:
o çocuğu tekrar görebilmek için mi?

yani şimdi kız adamı cenazede görmüş ya şimdi birinin daha cenazesi olursa kız o çocuğu tekrar görebilecek bu sefer yanına gidip konuşabilecek?

umarım burayı okudugun icin oyle demişsindir. yoksa polisi arıyorum :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...