Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl modem

Nyrio

Öne çıkan mesajlar

ok sagolun
simdide alcatelle speedtouch arasinda kaldim :P ama herhaldealcatel alirim,
alcatel we speedtouchin fiyatlari hakknda bilginiz warmı?[signature][hline] Proxa, 19 Temmuz 2004 21:36 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar qui düşük olunca melee damage daha yüksek oluyor
acaba aynı dd spellleri için geçerli olabilirmi ?
yani dex buff ı almasak damage ımız artarmı ?

[Bu mesaj Nyrio tarafından 11 Ağustos 2004 08:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 10 Ağustos 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
Niye + ları neler Alcatel'in Speedtouch modellerinde bug olmasımı?

Zyxel'in + ları ney? 60lardan kalma askeri mal gibi görünmesimi yoksa 8 dolarlık modemin kaliteli sanılsın diye pahalıya satılmasımı?

speed touchun bugı neymiş söyler misiniz bay modem master?

bende s.t 330 var ve modemin fişi takılıyken windows açılmıyordu bir süreden sonra, ben de akıllı insanlar gibi gittim sürücüsünü upgrade ettim official sitesinden indirdiğim dosyayla. nasıl ama?[signature][hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyrio, 11 Ağustos 2004 08:18 tarihinde demiş ki:
ok sagolun
simdide alcatelle speedtouch arasinda kaldim :P ama herhaldealcatel alirim,
alcatel we speedtouchin fiyatlari hakknda bilginiz warmı?
arada kalmana gerek yok speed touch alcatel'in modemi zaten :)

ne kadara aldım bir fikrim yok ama sanırım 70 ya da 80di ama euro muydu yoksa dolar mıydı bilemem :)[signature][hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

Alcatel'in speedtouch modellerinde donanımsal bir açık vardı. Bunu araştırarak bulabilirsin sorarak değil.

Ayrıca Firewall'ı olan bir modem tavsiye ederim. ADSL Dialup gibi kesintili bir sistem değil. Belki günlerce açık bırakıp gideceksin bu durumda bilgisayarına yapılacak saldırılardan nasibini alırsın. Kişisel saldırı olmasa dahi portları tarayanlar seni seçtim pikachu misali yoklayabilir.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ben zoom usb modem aldım sadece evde tek bilgisayar için kullancaamdan x4 istemedim... 1 haftadır bilgisayarı kapatmadım maaşallah çok iyi.
ilk aldıgımda sorun çıkıyordu hiç bi sayfayı açmıodu ama panda antivirusu sildim hic bi ayarı deistirmeden takır takır açıyo.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...