Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

George Michael'in ismini hatırlayamadığım bir parçası

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

bence gereksiz bir insan diyorum o yüzden
şarkılarını da sevmem zaten[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 09 Ağustos 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
Adam bir konserinden önce,oral sexten dolayı meni zehirlenmesi olmuş....
Yuh dedim abi bu nedir ya

lol nası bi yalandır bu :) aynı şeyi rod steward için fln da söylerler. çok komik. bi kere meni zehirlenmesi neymiş allah aşkına pff ;)

george michael harika bir müzisyen, aşmış bir şarkıcıdır. r.williams ın son yıllarda izliyor olduğu elton john ekolundendir. wham! ile ilk gençliğimize damga vuranlar arasındadır ki daha sonra solo olarak çok daha büyük işler başarmış bir ustadır. özel hayatı, gay olması fln faso fiso geçin bunları. f.mercury de gayin önde gideni idi ama gelmiş geçmiş en büyük rock vokallerinden biriydi. heleki faith in olduğu albumu aşmıştır george michaelın. father figure, i want your sex fln. dinleyin, şaşırın. tabi müzik zevki önemli birşey ama güzel vokal güzel vokaldir, iyi müzik de iyi müzik. rap de olsa rock da olsa, anlayan anlar ;)[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 09 Ağustos 2004 18:37 tarihinde demiş ki:
abi ben corc maykıl duyunca dedim silth burdadır diye ama hayret ugramamıs :)
yedikleri içtikler ayrı gitmes de

Abi silthanasla çok ortak yönümüz var...
Silthanas beni duyup,hissedebiliyorsan icqnu gönderebilir misin özel mesajla.Daha yakından tanışırız[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...