Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Limp Bizkit'e neler oldu!!

Reorx_Megalith

Öne çıkan mesajlar

Son albüm rezalet! aldım dinledim iğrendim yaa...Adamlar tarzı marzı sçıp koymuş tamamen değişmiş eskiye dair bi iki şarkı kalmış.

Kafayı yiycem o behind blue eyes nedir öle ya! ben eski Limp Bizkitimi geri isterim arkadaş! çıksın yine "Börn dis madaaa fakaaaaa!" die yırtınsın istiom , gaza getirsin biraz.Baktım olmıcak Evanescence , Korn , Metallica ve Rammstein'a yöneldim , müzik dünyasını keşfettim yani :) İnşallah eski hline geri döner.
Sosyal ağlarda paylaş

mtv yüzünden ? ehue mtv mi bozdu yani ? limp bizkit için geçerli olamaz çünkü zaten kitlesini mtv ye borçlu.

three dollar bill y'all ı dinledikten sonra geçtim sosisi çikolatayı hotdog u bilmemneyi, significant other bile bir garip, bi yozlaşmış geliyor.

farklılık elbette olacak ama sound da olmalı, yeni şeyler keşfedilmeli, mentalite aynı kalmalı ama olmamış ne yazık ki.[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

13 altı insan benzetmesi olmadı, önyargısal düz mantığa bile uymuyor.13-16 falan olacak o.tabii hala önyargı.

george micheal ın cinsel tercihini ön plana çıkarmak ile bizkit in dinleyici yaş grubu veya durst un playboy mansion maceralarını ön plana çıkarmak aynı şeydir.

ayrıca dinlemiosun onları da adam mı oldun derler :) (bu delaya hehe) + fred durst uo oynuo olsaydı seni keserdi.hohoh.[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

behind the blue is cok guzel bir sarkidir ...... the who nun limp bizkit sicmisa sarkiyi biz neyapalim[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 08 Ağustos 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
mortis sacmasapan konusma kafani.. musluman devlette oyle muzik dinlenmez! gitarina tas atarim kirarim oyle satan figurleri falan??

ahaha yok artık..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini okuyamadım ama diceğim şunlardır
korn u limp bizkitle aynı kefeye koyanlar ölsün
dela zaten ölsün yıllardır itiraf edemediği kimliği ortaya çıkıo
4 sene kadar önce deli bizkit fanıydım
sonra anladım ki wes borland hariö hepsi lamer fred durst ün boşuan aşıo zaten.
jonathan ( korn ) ın bir ropörtajında bütün müzikseverlerden özür diliyorum limp bizkiti müzik dünyasına soktugum için demiş

Ayrıca
We are all one maggot burning in flames !!
diyorum[signature][hline]Bornozlu Canavar
Sosyal ağlarda paylaş

infeq yeni zierenkeno olmaya falan mı çalışıyorsun?
Nedir ki amacın?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 09 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
hepsini okuyamadım ama diceğim şunlardır
korn u limp bizkitle aynı kefeye koyanlar ölsün
dela zaten ölsün yıllardır itiraf edemediği kimliği ortaya çıkıo
4 sene kadar önce deli bizkit fanıydım
sonra anladım ki wes borland hariö hepsi lamer fred durst ün boşuan aşıo zaten.
jonathan ( korn ) ın bir ropörtajında bütün müzikseverlerden özür diliyorum limp bizkiti müzik dünyasına soktugum için demiş

Ayrıca
We are all one maggot burning in flames !!
diyorum

jonathan davis'in o lafı listelerde limp bizkit'in bir altında kaldıkları için dedikleri bir laf diye duymuştum ben.neyse hepsi tüketim müziği.paralarını,malikhanelerini ve o salak 17 yaşındaki gençkız fanlarını mtv ye borçlular.korn her ne kadar mtv ye kayan bir video yapmış olsa da yine de mtv olmasın bakalım ne b.k yiyorlar... boş işler bunlar yok şundan nefret ediyorum,yok büyükannemin iskemlesinden nefret ediyorum,yok manavın kayınçosundan nefret ediyorum,fak dı sistım yo yo matafaka diye şarkı yapılmaz,yapılırsa da şarkı denmez zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

ya deamon sen ne anlarsın ki müzikten
seni en son taksimde gördüğümde 1 melodiyi zor çalıyordun eline aldığın gitarla :P[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Deamon'a sonuna kadar katılıyorum.
KoRn'u Lımp Bızkıtle aynı tutanlara yazıklar olsun, baska dııcek bısey yok.
Lımp Bızkıt gıbı parayı bulunca gozlerı donmus herıflerle koRn gıbı kendıne ozgu muzık yapan ve eskı bı grubu aynı kefeye koymak ne kadarda buyuk sacmalık. Yazık bunu yazanlara sınır olamamak elde degıl.

Aynen bende DeamoN gibi eskiden orta okul yıllarımda daha Limpin ilk albumlerı cıktıgı zamanlar deliler gibi Limp hastasıyıdım. Okuldakı arkadaslarımdan tuttda cevremdekı herkese kadar Lımpı tanıtmıstım falan delıler gıbı her gun dınlerdım defalarca.

Three Dollar Bill Y'all ile baslamıstım. Su anda ıtıraf etmem gereken bırsey varsa Limpin ozellıklede fred durst denen asagılık herıfın Dövmeci dükkanından cıkıp muzık pıyasasına Asi, Hard Core ruhunu tasıyan o harıka Album ve sarkılardır. Kesınlıkle sunu soleyebılırımkı Three Dollar'daki Counterfeit, Stuck, Pollution gibi sarkılar bıdaha asla olmayacak harika sarkılardır. Ilk album kesınlıkle bıdaha asla gerı donmeyecek olan bı saheserdı benım gozumde her gun o albumle yatıp kalkıyodum. Odamdaki Limp posterlerini hatırlıyorumda ve onları sonradan nasıl Yırtıp attıgımı heh. 2. Albumde anlamıstım bazı seylerın degısecegını Shut the fuck up gibi bi sarkıdan sora bellı oluyordu zaten. Nitekim Chocolate star fishde Limpi kaybetmıstık zaten. Coktan MTV budalası olmus kazandıgı paralarla "Sitmişim Muzıgını tarzını olm para var bu ıste" diyip Ilk albumdekı ruhlarını bıdaha gerı gelmeyecek uzere kaybetmıslerdır.
Wes Borlandın Gruptan ayrılma olayını Fred durstle kavga ettıgı ıcın dıye duymustum. Kavga konusunu ıse tahmın edebılmenız lazım. Paralarla gozu donmus
Fred ve Peki ya O asi kendımıze ozgu tarzımız ne olacak diye soran Wes. Sonuc ortada.

Jonathan Davis ne kadarda haklı fakat Birşeyi unutmus o roportajında Paranın, populerlıgın ınsanı ne kadar degıstrebılecegını. Fredi Dövmeci dükkanından alıpda Albumler cıkartacak kadar yardım etmesi Kendi konslerlerinde bile Fredi ve grubunun reklamlarını yapması. O ılk album ve sonrası.

Limp Benım ıcın bıtmıstır. Asla hıc bır sekılde dınlemem bundan sora.

Son olarak sizden ricam korn'u bu salak grupla aynı kefeye koymamanızdır.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

ne mi oldu?? hiçbişey tabiki... hala eskisi gibi gereksiz ve dandik.(bence)[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

ozman ozel mesaj at kardeşim arkadaşınla konuşcaksan ordan konuşş.. konuyla bi alakası varsa buraya yazacaksın. anlayabildinmi?? Prawler gibi kimseye sataşmayanlara sataşma...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

Sanane mi??? bu forumdaki terbiyesizlik tüm üyeleri ilgilendirir. Sana sadece daha dikkatli olman konusunda uyarıyorum...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...