Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La nerflendiketn sonra...

Sin

Öne çıkan mesajlar

Yakın zaman icerisinde la nin nerflenecegi aciklandi.
Sizce bu la nerf unden sorna sb spec i full cs mi olmali?
Yani
50 sw/axe
50 cs
35 stealth
11 envenom
--- or
44 sw/axe
44 cs
35 stealth
35 envenom

yoksa left axe a da puan vermek gerekir mi?[hline]Eteras
The Shadowblade
Mid/Excal
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende deli gibi okuyorum arastiriyorum su anda ondan bahsediyolar sanirim zerkerlar end buff alamicakmis ama bu kotu olacak tabi kacan adamin pesinden sprintte yapamicaksin demek oluyo :)) genelde zerk mode a gectiginde kaciyolarda :P
insallah gelmez nerf ne diyim alb te ve hib te oynayanlarin isine geliyo tabi forumlarda kesin neflenmeli falan :)[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

taze taze haberler size la dmg i dusecek 1.62b surumu ile bununla beraber ilerde zerkerlar icin sadece sb ler etkilenmicek bazi style lar fazla dmg verecek su andakine gore az verecek ama sonucta olayi dengelemeye calisiyolar sanirim yoksa olecek berserker class i yazinin orjinali asada

- Berserker Left Axe Snowsquall, Icy Brilliance, and Aurora Borealis have had their damage slightly increased for the the Berserker (only, this change will not affect the Shadowblade). Additionally, Aurora Borealis now chains off of Icy Brilliance and has a cold-based DD proc. In a 1.62b, we increased the damage for one select chain for both Dual Wield and Celtic Dual, and now we're doing the same for Left Axe. Please note that this "increased damage" is based off the new 1.62b damage values, so it will still do less damage that it currently does in the live game, but it does more than it did in 1.62b.[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

CritSB cok gimpy bi classdIr acIkcasI , nightshade yada infil karsIsInda hic sansI yokh , ama merc gibi skillenmish SB`lerde oyunun dengesini cidden berbat ediyordu , birde adamlarIn ustunde istemedigin kadar buff oluyor zaten..Ben bufflanmadIgIm zamanlarda bile CritSB lerle basa cIkabilirken , LA-SB ler 2-3 vurusta indiriyordu..UmarIm dogru durust bir cozum getirmislerdir LA-SB olayIna..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

La nerfinden sonra Sb icin izlenebilcek en iyi spec, 5 line spec...ama eger henuz bi sb yaratmadiysan bence hic kasma direk bi inf yarat. SB nin uberligi LA dmg inin asiri anormal olmasindan geliyodu fakat nerften sonra hic bi ozelligi kalmiycak eger guzel templateler ariyosan tipik 5 spec sole:
35axe/39LA/35venom/35st/34cs
ama benim sana tavsiyem ve aslinda butun stealther classlara eger bot unuz yoksa digerleriyle boy olcusmek kolay degil...[hline]Darkdaemonious XXII--MLF--50 Nightshade
Daemonious--MLF--50 Warden
Daemonious--Andred--50 Champion
Bolbot--MLF--50 Nurture Druid
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...