Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

iyide iste senin ossoyla olan muhabbetini benim bilmem mumkun degil

adama takiliyorum diyosun ama benim (ya da sizi bilmeyen herhangi bir oyuncunun) bunu o mesajdan cikarmasi cok zor

senin dedigin seye cikiyor iste, babana bile guvenemeyeceksin bu oyunda

ondan dolayi suphelendim o mesajdan

ayrica osso duz townie cikmis olabilir ama krustyde duz townie cikti, belki adami kullanip townie linc ettirmek istedin ne bileyim

iste bu yuzden inaktif listesi yaptim, az mesaji olan adamin mafya olup olmadigini anlamak cok zor. boyle en ufak seylerde delil ariyorsun

neyse hadi geri aliyorum simdilik linc oyunu

Linc oyu geri cekme: elesso
Sosyal ağlarda paylaş

leo önce eleso üstündek oyunu geri çek :P

bu arada townieleri ifşa ettim öçünkü bu gece ben öleceğim ıo kesin sonra birbirinize düşmeyin ehe

umarım tek bir mafya grubu kalmıştır.. çünkü her türli iki mafya grubu kaldığında townie nin kazanma şansı gece mafyaların birbirlerini öldürmesine bakar.. i olacak gibi değil..

eğer mugelar mafya çıkarsa gecesinde ben öleceğim zaten ertesi sabah blazkoyu öldürün size vasiyetim..

e leo da artık mafya çıkarsa yapacak bşr şey yok iyi oynamış ve kazanmış olur
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 1/3 şansımız var en kuvvetli adat mulgear şu anda tee olivies döneminden beri.. olivies online olur 20 dkn sonra mafya karanı açıklar vs 2-3 olay da ha gözlemledim ondan mulear dedim..

blazkodan da taa 6.7. syfadan mı ne bir şüphem var ama leodan neredeyse yok adam yergelmiş khanx ve beni ikimizi birden savunmuş o yüzden %80.. o %20 de mayfa şaşırtmacası mı yapmak istedi şüphesi..

bu son kalan ne idüğü berilisiz 3 kişi de oyunda en az mesaj atanlar hee hele blazko
Sosyal ağlarda paylaş

elesso taktın bana ya.. oyunun başından beri spyro da spyro.. townie çıkmasan yeter artık diyip kesilmene çalışacaktım sdf..

babacum'un diğer bulduğu townie benim (şemsiye =P).. elesso da townie.. leopar için kesin bir şey söyleyemiyorum ama ildeniz'in dediği gibi yüksek ihtimalle townie..

geriye blazkowicz ve mulgear kalıyor.. bu tur birini alsak gece sadece bir townie kaybederiz.. ertesi sabah da öteki inerse win işte.. ama tabi leopar mafyaysa plan bozuluyor..

ne yapayım şimdi vereyim mi linçe götüren oyu..
Sosyal ağlarda paylaş

üşenmedim dün gece oturdum bayaa bayaa olasılıkların olduğu bir tablo olutyurdum.. hatta townielerin açıklanıp açıklanmaması değerine göre de değrlendime yaptım.. hani çok bir şety değişmeyecek.. şimdiye akdar 3 mafya öldü ve ben oyunda 6 mafya olduuna eminim.. muhtemelen bu kalan 3 ü de mafyadır.. e her türlü ggyiz zaten ehe ha indireceğimiz mafyabir grubun kalan sıon üyesi ise gece bir kişi inersabaha blazkoyu indirirsiniz gece leopar birinizin gırtlağını alır ama sabaha teke tek kaldıklarında ne olur bilemiyorum.. beraberlik?

KÖYDE ADAM KALMADI LAN!!

bu arda gece yine iki townie öldüğüne göre iki mafya grubu vardır demektir.. e şimdi 3 kişi townie kesin.. mafyalar eşit sayıda oldularına göre leopar blazko mulgear.. 3 ü de mafya bunların
Sosyal ağlarda paylaş

matematiksel olarak kazanma şansımız bittiyse oyun sonlanır zaten.. tüm turların bitmesi beklenmez.. mafya için kazanma koşulu "ayaktaki oyuncuların çoğunluğuna" sahip olmaktır mesela.. çünkü o noktadan sonra seri killere bağlanır..

demek ki hâlâ şansımız var.. o kadar çok mafya olmayabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...