Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

Artık köyün süperstarı olan BabacumMostors, köy halkının kafası karıştığında dinlediği tek kişiydi. Kurtarıcı gözüyle baktıkları BabacumMostors'un tek bir sözüyle insanları öldürmekten çekinmeyen halk, bu sabah da hedef gösterilen Nosfe'nin üzerine yürümüştü.

Önceki günlerde benzer duruma düşenleri kalabalığın arasında izleyip gülümseyen Nosfe, sıra kendine geldiğinde direnç göstermeyip kaderini kabullendi. Kalabalığın önüne katıp dar ağacının bulunduğu uçurum kenarına kadar kovaladığı Nosfe, kendini aşağıya atmadan önce BabacumMostors'a dönüp nefretle "Sen..." diyebildi.

İşi şansa bırakmak istemeyen köylüler zorlukla uçurumun dibine indiklerinde, Nosfe'nin cansız bedeniyle karşılaştılar. Cesedi gören BabacumMostors'un "Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner" sözleriyle kafalarını karıştırdığı köy halkı ise, evlerine dağılırken ne kadar garip atasözleri olduğunu düşünüyordu.

4. gün linç edilen [b]Nosfe anti-town'dı.[/b]

Gece başlamıştır, Özel rol sahibi oyuncular seçimlerini bana ÖM ile bildirsinler.

5. Gün başlayana kadar mesaj atmak yasaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Köy halkının düşmanı haline gelmiş fanatiklerin üstüste ve seri bir şekilde ortaya çıkarılıp yok edilmesi insanların içini bir nebze ferahlatsa da, gündüz vakti arkadaşlarının cesetlerini köy sokaklarında görmeye alışmaya başlamış olan köylüler için geceler yine huzursuzdu.

Nitekim bir başka uykusuz gecenin ardından, tam da işlerin iyiye gitmeye başladığını düşünen köylülerin ruh hali, sabah karşılaştıkları manzarayla tamamen tersine dönmüştü.

Bir ağaçta asılı bulunan tunca, kendini bulan köylülerde üzüntüden önce merak duygusu uyandırmıştı. Keza tunca'nın ağaçtaki duruşu adeta avını bekleyen bir elf duruşuydu. Lâkin avcı av olmuş ve tunca kendinden daha sinsi ve sessiz bir katil tarafından pusudayken öldürülmüştü. tunca'nın sabaha kadar ağaçta o şekilde nasıl durduğu sorusu ise, cesedi indirmeye çalışan köylülerin farkettiği ve talihsiz adamın vücudunu delip ağaca saplanmış olan wakizashi farkedildiğinde cevaplanmıştı. Ölünün yüz ifadesi köylülerin kafasını karıştırmıştı, zira o güne kadar pek dikkat çekmeyen bir yüze sahip olan tunca'ya bakan her köylü, farklı bir kişilik okuyabiliyordu. Biri "Bir katilin gözleri" derken, diğeri "Bir doktorun şefkati" yorumunu yapmıştı.

Köyün sessiz sakinlerinden cenx ise, köyün biraz dışındaki korulukta, gövdesinde boydan boya derin bir kılıç iziyle bulunmuştu. Ölünün vücudu incelendiğinde, cenx'in o güne kadar kimsenin farkına varmadığı atletik bir yapıya sahip olduğu farkedildi. Adeleli vücuduyla köylüleri etkileyen cenx'in katilinin hangi gruptan olduğu sorusunun yanıtı ise ağzının içinde gizliydi; bozuk bir pusula.

Artık sayıları iyiden iyiye azalmış olan köy halkı, bir ritüel halini almış yürüyüşlerine başlarken, hepsinin yüzünde nefret ve korku okunabiliyordu.

Dördüncü gece tunca ve cenx öldürüldü. tunca'nın rolü Skitzo'ydu, cenx ise Elite Bodyguard rolündeydi.

Gün : 5
Hayatta olan Townie sayısı : 6
Linç için gerekli oy sayısı : 4

Mesaj atmak tekrar serbest.
Sosyal ağlarda paylaş

EY ahali.. gider ayak tespit ettiğim kişi benim kruyuz-cumdu.. cenx idi.. beni her gece takip eden gölgenin kim olduğunu öğrenmiş ama geç davranmıştım :(

herkes aklından geçenler döksün şimdi ortalığa.. çünkü bu sadece benim yaşayacağım son gece olmayabilir..

şimdi geçmişe dönüp bir araştıracaüğım.. kim ne yapmış ne etmiş diye.. siz de aklınızdakileri dökülün ortalığa

birinizin townie olduğundan kesin eminim ama.. o da malum bir fotoğrafın 3 yıllık olduğunu anlayacak akdar dikkatli gözlere sahip
Sosyal ağlarda paylaş

emin olmadıklarımı söylersem zaten townieler ortaya çıkar.. 5 kişi kalsak söylerdim de.. 6 çok riskli.. ki gece benim öelceğimi biliyoruz.. durum şu.. ya bir mafya grubunun tamamını temizledik.. ya da her iki grupdan da en az birer kişi kaldı.. hoş teke tek kalmışlarsa gece ikisi de benim üstime gelebilir böylece geceyi tek kayıpla atlatırız.. ya da ikisi de karşılıklı olarak birinin ebni keseceğini düşünüp benden farklı hedeflere yönelebilirler ya da biri bana girişir öteki de başka bir townie indirir..

yoo dostum.. henüz vakit gelmedi
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim supheli listem belli, sen/ben/ve spyro pro-townuz

spyro oyun boyunca hep mantikli seyler soyledi, "hadi bunu asalim sunu keselim" grubundan farkli olarak ortaya fikirler ve supheliler sundu

geriye kalanlarda kafamdaki inaktif supheli listesinden adamlar zaten, blazkowicz, elesso ve mulgear (mulgeara direkt olarak inaktif demiyorum, olivies inaktifti)
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

valla benim supheli listem belli, sen/ben/ve spyro pro-townuz

spyro oyun boyunca hep mantikli seyler soyledi, "hadi bunu asalim sunu keselim" grubundan farkli olarak ortaya fikirler ve supheliler sundu

geriye kalanlarda kafamdaki inaktif supheli listesinden adamlar zaten, blazkowicz, elesso ve mulgear (mulgeara direkt olarak inaktif demiyorum, olivies inaktifti)

oyunun başından beri söylüyom spyro bence anti town e şimdi leoparda onu savunduğuna göreki neye göre sen ben spyro diyo ne diye spyroya güveniyo.

ben bitek kendimi ve babacumu biliyorum mesela.

bi insan bi kişinin ismini bu kadar kendinden emin söylüyorsa aynı takımdadır ve antitowndır.
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdaki mesajı imaldan falan güncelliyecektim neyseki son anda durdum, daha imlalı hali;

Oyunun başından beri söylüyorum SPYRO bence anti town, e şimdi leoparda onu savunduğuna göre leoparında onunla birlikte olduğunu tahmin edebiliyorum. Neye göre sen ben spyro diyo ne diye spyroya güveniyo.

ben bitek kendimi ve babacumu biliyorum mesela, en ufak bir townie tahminim yok ama leopar direk gözü kapalı hiç şüphe etmeden spyro diyebiliyor.

İnsanlar bu tarz oyunlarda babalarına güvenmezken o spyroya referans olabiliyor.

bi insan bi kişinin ismini bu kadar kendinden emin söylüyorsa aynı takımdadır ve antitowndır.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Oyunun başından beri söylüyorum SPYRO bence anti town

oyunun basindan beri soyledigin bisey yok, kontrol ettim iki tane mesaj atmissin topu topu, sadece birinde neden spyrodan suphelendigini yazmissin, o da soyle bisey:
elesso said:

hmmms ne ara başladı bu oyun. spyro direk yargıya gitmiş çok şüpheli.

spyro yargiya gitmis cok supheli? adam konusmayanlari konusturmaya calisiyordu

elesso said:

e şimdi leoparda onu savunduğuna göre leoparında onunla birlikte olduğunu tahmin edebiliyorum. Neye göre sen ben spyro diyo ne diye spyroya güveniyo.

ayni soruyu ben sana osso icin sormustum birkac sayfa once ama bi cevap gelmemisti. hatta bakiniz:

Leopar said:

elesso said:

osman krasti diyosa bi bildiği vardır.

ossonun bi bildigi oldugunu nerden biliyorsun?

senin mantigina gore benimle beraber senide asmamiz lazim ossoya guvendigin icin

elesso said:

ben bitek kendimi ve babacumu biliyorum mesela, en ufak bir townie tahminim yok ama leopar direk gözü kapalı hiç şüphe etmeden spyro diyebiliyor.

İnsanlar bu tarz oyunlarda babalarına güvenmezken o spyroya referans olabiliyor.

gozum kapali hic suphe etmeden referans olmadim, adam oyunun basindan beri anlamli, yapici isler yapiyor. taktik konusturuyor, mafya ortaya cikartmaya calisiyor.

yani kisaca mafya olma ihtimali senden cok daha dusuk. sen? haa evet, townie oldugun bariz cunku az mesaj atiyordun dimi =)
elesso said:

yuzde yuz emin degilim ama 45 sayfadir okuyoruz, bi fikir olustu "kim suphelidir, kim mafyadir"a dair

tl;dr: Linc Oyu: elesso
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...