Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Cyborg Pirate Ninja Jesus

Cassiline

Öne çıkan mesajlar

babacum said:

şimdi herhaluukarda linç oyu nedir? en fazla oyu aldım diye cart diye kesilebilitem olduğundan mı? niye 8 oy varken (ki o ara bir iki saat oy muahbbeti döndü dönüp bakmak lazım üşendim zaman aralığını çıkarmaya ) neden 9. oyu kullanmadı..

Her halükarda linç oyu senin köyün delisi olma ihtimalini söyledikten sonra söylenmiş bi sözdü.

Başlarda da sana oy atabilirdim ama o sırada dedektifi kesmek istemedim. Sonraki mantığımı da
2 kişi dedektifim diyorsa biri ya mafyadır, ya maldır. diyerek açıkladım zaten.
Senden çekip khanx a dönme olayım da tamamen oyunun dönemsi. Sonuçta senin ilk ASIN ABİ BENİ11!!11 triplerinle khanxın ben şuyum ben buyum tiripleri arasında çok da bir fark görmedim.

Diğer kısımlarda ise çalıştığım için iş yerinde bazen rahat bakıp "hadi lan mesaj dönsün" diye bekleyebilirken, bazen de yoğunluktan bakamıyorum. Hele gece 12 den sonra direk tavuk mode on olduğundan esas muhabbetleri kaçırabiliyorum. Yani herhangi bişi beklediğim yok.

Oyun dönecekse asın beni abi harbi asın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz boyle gidersek hic kimseyi asamayiz

bence inaktiflere yogunlasalim

niye derseniz mafyalar su ana kadar hep bir sekilde dikkat ceken adamlara yogunlasti

bittus, kermit zaugna falan bunlar aktif ve oyunu bir sekilde etkilemis oyuncular

bu sekilde dusunursek mafyalarin cogunlukla aktif oyunculara odaklandigini anliyoruz

yani demem o ki mafyalar aktif olmayan oyuncular arasinda gizleniyor olabilir

su ana kadar pek aktif olmayan oyuncular: elesso, nosfe, blazkowicz, olivies, osso, tunca

bence bu admalardan birini linc edelim, eger mafyaysalar bizim icin iyi, degilselerde oyuna cok bi etkileri olmadi su ana kadar cok buyuk bi kaybimiz olmaz diye dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bugün çok yoğun geçti işim.. hiç mesaj atamadım ama hızlıca okudum şimdiye kadarki oyunu.. bir iki şey söyleyip eve kaçacağım..

1-) krusty townie

2-) ben egoyagmur'a hiç oy vermedim.. hele ki QoS'la in line bir oyum bile yok doğru dürüst (quotelamaya kasamadım.. shadow demiş bunu)..

3-) cenx, elesso ve tunca'dan oluşuyor şu anki şüpheli listem.. smoke da dahildi listeye de şu son açıklama az da olsa tatmin etti beni şimdilik..

4-) ildeniz'e townie'yi açıklama diyoruz ya.. gayet mantıklı açıklamaması ama ya ölürse herif gece.. doktor var mı yok mu bilmiyoruz (vardır muhtemelen) ki varsa bile babacum'a 100% güveniyor mu acep..

yanlış anlaşılmasın.. ben açıklasın demiyorum şu an.. sadece hatırlatmak istedim..

------------

bu arada, gayet aktif geçiyor şu an.. mafiascum'da oynadığım oyunlarda 3 günü geçtiğinde sorgulanmaya başlıyordu oyuncunun aktifliği.. bir gün sessiz geçti diye hemen "oyun yavaşladı.. keselim birini.." moduna girmeyin..

bir de herkes niye babacum ne derse onu yapıyor lan.. tamam hadi herif dedektif de.. birini araştırdı ve mafya mı çıktı o oyuncu da babacum'a uyuluyor.. herif kendi çıkarımlarını söyleyip linç oyu kullanıyor.. katılıyorsanız eywallah da baya bir organize mafya hareketi yapıyor gibi geldi ildeniz dışındaki oyuncular..
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
hmmms ne ara başladı bu oyun.

spyro direk yargıya gitmiş çok şüpheli.

oyumun bir sebebi de bu mesaj.. ileriki sayfalardaki 2-3 mesajında da yine beni hedef gösterdi.. ÖM vakasında townieliğimi büyük oranda göstermişken ve neden ilk linç oyunu verdiğimi açıklamışken bu tutumunu sürdürmesi şüpheli geldi bana..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...