Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's Kick Some Ass With Kurtlar Vadisi Team

Sorj

Öne çıkan mesajlar

said:
zgrw, 29 Temmuz 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
yuh açın teki22 kere saldırmış 1035 thugs vardı şimdi hiç yok :D

haha evet öyle öküzler var ya , ama sen intikam duygusuna kapılma zararlı çıkarsın.Bu oyunda etliye sütlüye karışmıcaksın.
banada bi eleman saldırmış gözünü karartıp ya hep ya hiç mantığıyla. 19.ydu sora 30 lara düşmüş.telef etti kendini boşa :)[signature][hline].....
Sosyal ağlarda paylaş

Bn birini somurdum ama adam oynamıordu herhalde hıc adamı yoktu onumdeydı rank olarak bnde saldırdım adamda o kadar para vardıkı herhalde adama 10 kere saldırdım adamdan 131 milyon aldm yaklasık..:D sizde yapmazmıydınız?!:D bu oyunda basat para kas sora adam vve sılah o kadar deıl mı yanlız bırıncı asmıs bır ınsan "yuh" dedm resmen... o adam oynamasada olur yalnız adamların bı konusmalarına katıldım adamlar turn satın alıorlarmıs... ee bu kadar da cıddıye alınacak bı oyun degıl hanı sızce?[signature][hline]Karafatma-Man;
Spider-Man ve Sivrisinek Woman'ın kardeşi,
Tarantula Baba ve Hamamboceği'nin oglu,
Kendisi normal boceklere benzemeyip manyak olduundan fazla yaklasmayın derım, ve yakınına terlık yada ayakkabı bırakmayn kendısı Ezılmeous fobısı vardır Aman Dıkkat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

lol 100k adamımı indirmiş millet ya boş bulanda asılmış boyna götürmüş bütün paramı[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan karafatmaman Olm aklından zorun mu var senın deli etme bak oyunu oynadığına pişman ederim bana bulaşma cok pis öperim[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

Öhm artislik gibi olmasında...

270k adam

ve

270k m2hb

öhm sataşmayın vallaha pis yalarım :) :)

bence 1 gün bekleyin 2 account acın benim gibi diğer adamla para kasın sonra sömürün onu ben öle yapıyorum ama artık yapamıcam cünki 270k adam var alt charda 9k :)

bEyler biz 7. fln olmalıyız Crew da ama 11. yiz? ne iş?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

Dalacaktım Karafatmaman e ama yufka yüreğim :-P izin vermedi :D öldürdüğün adamlarda helal olsun KARA FATMACIĞIM şimdi 270k adamla istediğimi yaparım

Haxorım ben :D[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

You found a total of 40 hoes and 10 Thugs.
Your hoes made you a total of $20,061,930

Number of turns

Northside Southside Eastside Westside Downtown Area to turn tricks in

hehhehe 20k cıkartıyom artık 5 turn ile :D[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

bu newstrider kim allahını severse ya?

MUHAUHA herif bi saldırdı bana 150k adamını yudumladım müheühüe süper ya![signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 30 Temmuz 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
Web Tabanlı şizofren falanmısın???

ne alaka ya pff alakaya link meyveli gazoz PEH![signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 30 Temmuz 2004 14:49 tarihinde demiş ki:
Lan karafatmaman Olm aklından zorun mu var senın deli etme bak oyunu oynadığına pişman ederim bana bulaşma cok pis öperim

hehe olm bn evil avadan muahaha :D bn saldırmıstım sana muahuaha soyunu kuruttm resmn..:D[signature][hline]I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give
Come Pimp with EviL_of_Hell![url=http://sozluk.paticik.com/msgoster.php?hede=2790]Who am I?]|Who am I?
Sosyal ağlarda paylaş

ya araba bence o işe yaramıyor 30,000 araba var 14 hoes anca buluom :)[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Ama Benim Dışımda Kimse Avı İçin Üzülmez .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 28 July 2004 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 30 Temmuz 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jack ride ile araba calınıyor ama herkesde dearaba yokkı kardesım=)[signature][hline]I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give
Come Pimp with EviL_of_Hell![url=http://sozluk.paticik.com/msgoster.php?hede=2790]YAzın bıseyler benım hakkımda iyi ya da kotu farketmez THX]|YAzın bıseyler benım hakkımda iyi ya da kotu farketmez THX
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...