Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epiphone Les Paul Goth'uma kavuştum.. Ama Nasıl?(okuyun)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık bir ay önce topic açmıştım, Epiphone lespaul gothic i buldum fakat adam 650 euro dedi die. Gitarı bulduğum yer de Tünel'in çıkışındaki Lay Lay Lom. Sonra bu gitara şu şekilde ulaştım:

Deamon garaj.org dan epiphone lespaul goth ilanı bulup bana yolladı. Kendisi gitarını (ikinci el) 350 dolara satiordu. Ben gitarın durumunu sorunca şunu dedi: "Tünelin karşısındaki Lay Lay Lom'a git orda duruo gitar çal et orda" Ben biran da şok oldum. Dedim ki ben daha yeni gittim oraya orda bi tane lespaul goth var ama adamlar 0 die satiolar onu 650 euroya. Gitarı çocuk oraya tel ve bridge ayarı yapılması için vermiş. Ve demişki siz satarsanız bana 350 dolar verirsiniz. Bu adamlar o gitarı 0 die insanlara yutturuo, 650 euro(yaklşaık 850 dolar) para sokuo. Adamlar 500 dolar kazanacak yani. Bunun üzerine gitarın sahibi, gitti lay lay loma gitarını geri aldı ( 20 milyon para verdi oraya ayar için) Ben de o gitarı bu sabah 350 dolara satın aldım. Orda sıfır die gördüğüm çaldığım gitar şu an evimde duruo :)

Eğer gitar alacaksanız. Adamlar o gitarı 0 deseler bile iice araştırın edin. 0 olduğuna emin olun. Benim aldığım gitarda en küçük bir çizik yok anlaşılmıo 2. el olduğu. Bir şekilde anlamaya çalışın yoksa 2. el aleti size satalar 800 dolara ..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

lay lay lom dan bir şey alamayın sakın arkadaşlar adamlar jackson ları falan kendileri yapıo hep,şahset makinayı gördüm gözümle.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoğraf makinem olsa digital veya telefonda çekip koyardım ama ne yazık ki :)
ama herhangi bir şekilde çektiğim zaman koyarım. Valla çok tatlı bir gitar tavsiye ederim eğer orta karar bir gitar alacaksanız.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bendede var les paul gothic cok guzel gayet memnuum daha 650 $ biraz kazık olmuş :) ben marshall amfi+gitari 700$ almıstım :) + bide digitech şeysi :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.

[Bu mesaj Proxa tarafından 03 Ağustos 2004 21:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 03 Ağustos 2004 21:34 tarihinde demiş ki:
lay lay lom dan bir şey alamayın sakın arkadaşlar adamlar jackson ları falan kendileri yapıo hep,şahset makinayı gördüm gözümle.

oha. bu kadarınıda duymamıştım. zaten laylaylomu sevmiyorum bir kere stüdyosuna gittim o kadar.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

600-800 dolara 0 a bulacağınız en iyi gitar olduğunu söleyebilirm..

Epiphone un çok dandik gitarları var Special II die les paul modeli var mesela kağıt gibi gitar onlardan uzak durun fakat Les Paul Goth baya iyi bi gitardır.

Sonuçta her markanın kötü modelleri vardır. O fiyata jackson alın da sonra cızır cızır çalarsınız artık... :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 03 Ağustos 2004 21:37 tarihinde demiş ki:
bendede var les paul gothic cok guzel gayet memnuum daha 650 $ biraz kazık olmuş :) ben marshall amfi+gitari 700$ almıstım :)

650 dolar olsa da iyi 650 euro. Sen baya önce almışındır o zamanlar gitar ucuza gidiyordu. Çünkü america da 450 dolar epiphone lespaul gothicler. Fakat şu an türkiyede neden 800 dolar civarında çünkü Türkiye'ye daha getirilmio Goth serisi..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye burası herşeyi beklersin burda :)

bir de şöle bişey var. Bu gitarlar netteki resimlerinde çok kalınmış gibi gözüküyor. Ama şöle diim aşırı hafif ve inceler. Çok rahat gitar.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun kardeş :) Umarım herkez isteğine kavuşur senin gibi.

Kayıt falan yapıp yollasana dinleriz :)[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyak gitar almışsın güle güle kullan.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkürler.

Gitarın sap kalınlığı tam bana göre.
Normal Les Paullar kadar kalın değil Gothic serisi, İbanez kadar da ince değil. Fender e falna çok yakın..

Ben akustik gitardan alıştığım için ince sapa gelemiorum..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun,şimdi tadından yenmez gaz yapıpğ geliştir kendini bare:)iyi bişeyler dinliyelim senden

lay lay lomsb.dreamsleririn saplarını ağaç makinasıyla yaparken jacksonlarıda arada kaynatio ordan varya bi halt alınmaz.gördüm aleti arkadaşalar.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

geliştiri yok artık en kısa zamanda stüdyoya girioz :)
klavyecimizin bi kız arkadaşı keman falna çalıo. O da paso soruomuş sizin grup ne zaman olaya girio die. O kız falna katılırsa. Barok Metal yapacaz (ahah neyse o artık :) )[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yok artık :)
görmedim daha.

bu arada bi topic açmıştım klavyesi olan stüdyo bilio musunuz die de sadece istiklaldekiler sormuştum

anadolu tarafında da bilio musunuz? klavyeci klavyesini alana kadar çalabileceğimiz bi alete ihtiyacımız var stüdyoda..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

klavyesi var adamın işte o tarz dandik 100 milyona dediin :)

Şimdi korg x5d almayı düşünüo. Küçük 5 oktavlık ama Dimmu Borgir'in ilk 3 albümde kullandığı klavye yani baya sağlam sesler çıkıo aletten :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...