Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galatasaray - milli takım

Valindel

Öne çıkan mesajlar

said:
weroqsheth, 04 Ağustos 2004 23:40 tarihinde demiş ki:
FEBE den turk adammı var ki alsınlar kardes???

tuncay,serhat,selcuk,deniz,serkan,mahmut,umit,volkan,murat,recep,servet,semih,olcan,fatih,önder,kemal

bunlar milli takımlar'daki fbli oyuncular değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum...

bu kadar da taraflı konusulmazki hadi eleştircem laf atcan satascan düşünüp konus yaw...[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 05 Ağustos 2004 01:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık yazık bızım sanki maçımız yokmu?gelip oynasalardı ne kaybederlerdiki emre taaa nerden gelıo bızımkıler bı kopruyu geçip gelemio ne diyim!!! ama bende maçdaydım bişeyi beyenmedim çok küfürlü tezaruhat edildi fenere edilene bi derece kızmadım ama beşiktaşa ettilermi kızdım baya bide okan ıo baya ıslıkladık :) :P[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...